Ana sayfa Dizi İzle Can ve Sanem’in romantik anları! Erkenci Kuş 45. Bölüm

Can ve Sanem’in romantik anları! Erkenci Kuş 45. Bölüm

tarafından zk zk

Can Yaman ve Demet Özdemir’in oynadıkları Erkenci Kuş dizisi, 45. bölümüyle ekrana geldi.

Dizide Can ve Sanem’in yeniden yakınlaşmasını isteyenleri heyecanlandıran bir sahne yaşandı.

Romantik gecede Sanem’in aşkı depreşti ve Can’a bakışı da değişti.

İkili arasında sahilde yaşanan konuşma diziyi izleyenleri de ekran başına kilitledi.

O sahneyi videodan izleyebilirsiniz…

45. Bölüm Özet:

Can, Sanem’in boynunda evlilik yüzüğünü gördü. Sanem bir yıldır Can’ın aşkını boynunda taşımış demek bu. Önce gözleri doluyor Can’ın, ama Sanem sadece “ortak” olduklarını söylüyor, çünkü Can ne düşünür bilemiyor, korkuyor, hem bir daha beraber olamayacaklarını konuştular… Ve ortalık bu andan sonra kızışıyor.
Madem önemli değil kaybolsun o zaman o kolye. Sanem de boş durur mu, o da Can’ın canından değerli olan bandananın peşine düşecek. Ve ikili birbirlerine aşklarını inkar ya da kabul edene kadar bu çılgınlık sürüp gidecek. Sanem çiftliğin tatlı ve hırsız köpeği Haydut’u bile tehdit eder hale gelecek kolyesini bulmak için.
Sanem’in kreminin bir an önce reklamını yapmaları gerekiyor. Bütçeleri yok, kendi aralarında halledecekler. Çekimde bizimkiler oynayınca, bir de Can’ın Sanem’in kokusuna olan tutkusu eklenince çılgın bir reklam çekimi bizleri bekliyor!
Emre ve Leyla ise iş yaşantısının stresi ile boğuşuyorlar. Emre yeni işine uyum sağlamakta zorlanıyor, Leyla’nın desteğine çok ihtiyacı var. Ama Leyla da işte çok yoğun. Acaba Leyla, Emre’nin ona ihtiyacı olduğunu anlayabilecek mi? Sonunda Can ve Sanem ya tutkularıyla yüzleşecekler ya da korkularıyla…. Ama ne yaparlarsa yapsınlar kazanan aşk olacak!