Ana sayfa Dizi Fragmanları Can Yaman’ın İtalyan hayranları biraz daha bekleyecek! Oyuncunun yeni dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Can Yaman’ın İtalyan hayranları biraz daha bekleyecek! Oyuncunun yeni dizisinin yayın tarihi belli oldu!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Can Yaman’ın başrolünde yer aldığı, Viola Come Il Mare dizisinin İtalya’daki yayın tarihi belli oldu. Bir yıldan aşkın bir süredir kariyerini İtalya’da sürdüren oyuncunun bu ülkede çektiği ilk dizi İtalya’nın en büyük kanallarından biri olan Canale 5’de 14 Eylül’de izleyici ile buluşacak.

Çekimleri geçen yaz tamamlanan Viola Come Il Mare için geri sayım başladı. Kanal ilk yaptığı açıklamada dizinin  nisan ayında yayınlanacağını duyurmuştu. Daha sonra yapılan ikinci bir açıklamada dizinin yayın tarihinin eylül ayına ertelendiği belirtilmişti.

Kanalın yaptığı açıklamada Viola Come Il Mare’nin, sezonun ilk dizisi olacağı belirtildi. Dizide ‘Francesco Demir’ isimli yarı İtalyan yarı Türk bir polisi canlandıran Can Yaman’ın hayat vereceği karakter şöyle tanımlandı: “Francesco Demir büyüleyici ve baştan çıkarıcı bir adam, büyük bir araştırmacı yeteneği var ama insan ırkına inancı yok. İş yerinde sezgisel ama aynı zamanda dürtüsel ve kurallara uymayan bir karakter.” Bu metinle birlikte Can Yaman’ın canlandıracağı karakterin dizideki ilk görüntüleri de paylaşıldı.

Can Yaman'ın İtalyan hayranları biraz daha bekleyecek! Oyuncunun yeni dizisinin yayın tarihi belli oldu! 4

Can Yaman dizide başrolü  Francesca Chillemi ile paylaşıyor. Dizinin çekimleri  geçtiğimiz Eylül ayında Roma ve Palermo’da gerçekleştirilmişti. İtalya’da çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan Can Yaman’ın bu dizisi ülkede büyük bir heyecanla bekleniyor.

Öte yandan Can Yaman, Disney Plus için çekeceği El Turco dizisinde sete çıkmak için gün sayıyor. Oyuncunun  dizideki iki kadın partnerinin kim olacağı ise henüz açıklanmadı. Ay Yapım tarafından çekilecek dizinin çekimlerinin İtalya ve Hırvatistan’da gerçekleşeceği bir süre önce açıklanmıştı.