Ana sayfa Dizi Fragmanları Çarpışma 3. Bölüm 1. Fragmanı İzle! Tempo aklınızı karıştıracak

Çarpışma 3. Bölüm 1. Fragmanı İzle! Tempo aklınızı karıştıracak

tarafından ker_def

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu’nun yanı sıra Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk’un paylaştığı Çarpışma, güçlü oyuncu kadrosu, yüksek tempolu hikayesi ve usta yönetmen Uluç Bayraktar rejisiyle dikkat çekiyor. Dizinin ilk iki bölümü büyük beğeni topladı. Ancak çeşitli eleştiriler de yapılmıyor değil… Yine de 3. bölümün sabırsızlıkla beklendiğini söylemek lazım.

Çarpışma dizisi 3. bölümü 6 Aralık Perşembe günü Show TV ekranında izleyicilerin karşısına çıkacak. Yeni bölümde neler olacağı hakkında ilk bilgiler fragmanda yer alıyor. Kadir’in Cemre’yi bıçaklayanın Kerem olduğunu öğrendiği ve şoke olduğu tanıtımda, yine Kadir kaza sonrası ortaya çıkan tesadüfler zinciri karşısında büyük bir şaşkınlık yaşıyor. Haydar’ın ‘Kıyamet kopacak, biliyorsun değil mi ?’ sözleri ise bundan sonra yaşanacakların da habercisi oluyor.Zeynep, Kadir’e herkesten daha çok güvendiğini söylüyor. Videodan izleyebilirsiniz.

Senaryosunu Ali Aydın’ın yazdığı Çarpışma, dört arabanın birbiriyle çarpışmasıyla kesişen hayatları konu alıyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandıracağı Kadir Adalı’nın kazadan sonra dediği gibi; “Çarpışan aslında kaderlerimizdi…”

Yapımını Ay Yapım’ın, yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Uluç Bayraktar’ın oturduğu, senaryosunu Ali Aydın’ın yazdığı Çarpışma’nın oyuncu kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun, Buçe Kahraman, Furkan Kalabalık gibi güçlü isimler yer alıyor.