SON DAKİKA
16 Eylül 2019 17:22

SON HABERLER

Çarpışma dizisi 23. bölümde Kadir ve Zeynep el ele ölüme yürüyor!

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Çarpışma, 23. bölümüyle 23 Mayıs Perşembe akşamı yanı bu akşam izleyicilerle buluşacak. Dizi önümüzdeki hafta 30 Mayıs’ta yayınlanacak 24. bölümüyle birlikte de izleyicilerine veda edecek.

Yapımcılığını Ay Yapım/Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı ‘Çarpışma’nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

Çarpışma dizisinin 23. bölümünde neler yaşanacak?

‘Çarpışma’nın nefeslerin tutularak izleneceği, bu akşam ekrana gelecek 23. bölümünün konusu şöyle;

Kadir’in tetiği çekmekte tereddüt ettiğini gören Veli, yaptığı kötülükleri bir bir hatırlatarak kendisini öldürmesi için Kadir’i kışkırtır. Bu sırada Zeynep için zaman gittikçe daralmakta ve geçen her bir saniye onu ölüme bir adım daha yaklaştırmaktadır.

Çarpışma 23. bölüm fragmanı:

Kadir, kontrolünü tamamen kaybetmek üzeredir ki son anda Zeynep’e ulaşabileceği bir yol açılır. Cansız, Zeynep’in yerini söylemese de, Kadir’i onun yanına götürmeyi kabul eder.

Hızla yola çıkarlar ve Zeynep’in yanına gelirler. Cansız, imha edilmesi öylesine zor bir bomba düzeneği hazırlamıştır ki, Zeynep’ten sonra Kadir de Cansız’ın ölüm tuzağının içine düşer. Kadir ve Zeynep’in kurtulmaları artık tamamen şansa ve mucizelere bağlıdır.

Çarpışma 23. bölüm 2. ön izleme:

Veli, kaçma planları yapan Cansız’ı öldürmek için harekete geçer ve pusuya yatar. Beklediği fırsatı da yakalar ve Cansız’ın üzerine mermi yağdırır. Diğer yanda Cemre cezaevine gider ve Demir’le yüzleşir. Kerem, Cemre’nin yine en büyük destekçisidir. Veli, İstanbul’dan ayrılmaya karar verir ve şehirle vedalaşmaya başlar.

Ancak hiç beklemediği bir anda, hiç beklemediği birinden bir mesaj alır. Kan akacak, canlar yanacak ve ölüm kapıyı bir kez daha çalacaktır.

“Çarpışma” bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

Çarpışma 23. bölüm 1. ön izleme:

İlgili Haberler