Ana sayfa Sinema Cem Yılmaz ve Dünya Yıldızlarının Film Prömiyerleri Mart Ayında FilmBox Ekranlarında

Cem Yılmaz ve Dünya Yıldızlarının Film Prömiyerleri Mart Ayında FilmBox Ekranlarında

tarafından ker_def

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen film ve dizi kanalı FilmBox, etkileyici öyküleri, dünya yıldızları ile buluşturan sinema filmleriyle ekranları heyecan ve eğlenceyle aydınlatıyor. Keyifli filmlerin adresi FilmBox ekranlarında kaliteli film ilk gösterimleri (prömiyer) geleneği, Mart ayında da devam ediyor. Mart ayı prömiyerleri, Cem Yılmaz’ın sıcacık filmi “İftarlık Gazoz” ile başlayacak ve dünya yıldızlarının başrolde olduğu, heyecan, romantizm ve eğlence dolu birbirinden güzel filmlerle devam edecek.

İftarlık Gazoz – 5 Mart Cuma – Saat: 21:30…. 5 Mart Cuma gecesi keyifli filmlerin adresi FilmBox ekranlarına gelecek filmde, Cem Yılmaz bizleri 70’li yılların başında bir Ege kasabasında ailesi ile beraber yaşayan zeki ve başarılı bir öğrenci Adem’le tanıştırıyor. 5. sınıfı bitirir bitirmez yaz tatilini iyi değerlendirmek için ailesine Gazozcu Cibar Kemal Usta ile çalışmak istediğini söyleyen ve ailesinden zorlukla izin alan Adem, Cibar Kemal’in çırağı olarak çalışmaya başlar. Ramazan ayının ilk günlerinde Adem, camide oruç hakkında vaaz eden hocanın dediklerinden etkilenir ve oruç tutmaya karar verir. Küçük yaşta olduğu için ailesi bu duruma izin vermez o da ailesinden gizli oruç tutmaya başlar. Ege’nin yaz sıcağında, bir yandan da gazoz satarken oruç tutmak Adem’i çok yormuştur. Susuzluk ve açlık yüzünden seraplar görmeye başlar ve kendini bir maceranın içinde bulur.

Mükemmel Plan (Fly Me to the Moon) – 6 Mart Cumartesi – Saat: 21:30… 6 Mart Cumartesi gecesi ekranlara gelecek FilmBox Mart ayı prömiyerlerinin ikincisinde başrolü, sevilen aktris Diane Kruger üstleniyor. Kruger filmin öyküsünde, başarılı bir kariyerin yanı sıra çok sevdiği erkek arkadaşıyla birlikte yaşayan ve son derece mutlu bir hayata sahip olan şanslı kadın Isabelle’e hayat veriyor. Sevgilisiyle bir an önce evlenmek isteyen Isabelle’in büyük bir sorunu vardır. Ailelerini saran ilginç bir lanet nedeniyle ailesindeki herkes ilk evliliklerini boşanmayla sonuçlandırmıştır. Isabelle bu lanetten nasibini almamak için sıra dışı bir plan tasarlayacaktır.

Lütfen Beklemede Kal (Please Stand By) – 13 Mart Cumartesi – Saat: 21:30

13 Mart Cumartesi gecesi ekranlara gelecek film, arka planında otizm konusunu işliyor. Filmin öyküsünde, genç aktris Dakota Fanning’in canlandırdığı genç bir otistik kadın, bilimkurgu kültü “Star Trek”le ilgili 500 sayfalık yazısıyla bir Hollywood yarışmasına katılmak için bakıcısından kaçıyor.

Küçük Cadı (The Little Witch) – 14 Mart Pazar – Saat: 21:30

14 Mart Pazar gecesi, tüm aile için sihirli bir seyirlik, keyifli filmlerin adresi FilmBox ekranlarında olacak. Sadece 147 yaşında olan Kleine Hexe, cadılar için çocuk yaştaki küçük bir cadıdır. Yeteneklerini iyi kullanabilen müthiş bir cadıya dönüşmek için bir fedakarlık yapması gerekir. Küçük cadının en büyük isteği büyük festivalde dans edebilmektir. Ancak sadece bir yıl sonra gerçekleşecek olan festivale girebilmesi için sınava girmesi ve kitapta yer alan bütün büyüler üzerinde ustalaşması gerekir. Küçük cadı hiç vakit kaybetmeden çalışmalara başlar. Ama kötü kalpli cadı Rumpumpel küçük cadının hedefine ulaşmasını engellemek için her türlü yolu dener. Küçük cadı kitaptaki tüm büyüleri ezberleyip hayalini kurduğu festivale katılmayı başarabilecek midir?

FilmBox izlemek isteyen sinema severler, seçkin TV platformları, Vodafone TV Kanal 15, KabloTV Kanal 336 ve D-Smart Kanal 19 üzerinden kanala ulaşabiliyor. FilmBox içeriklerine ayrıca, FilmBox websitesi ve FilmBox Live uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

SPI International, FilmBox’un yanı sıra Türkiye’de yayın yapan diğer kanallarıyla da kaliteli yapımlar sunuyor. SPI International bünyesinde, ülkemizin yanı sıra 25 ülkede 30 milyon kişiden oluşan geniş bir abone kitlesine ulaşan FilmBox, popüler TV dizileri, gişe rekorları kıran Hollywood filmleri, yılların eskitemediği klasikler gibi farklı türlerde içerik sunuyor. SPI International kanalları arasında, canlı karşılaşma heyecanı da sunan dövüş sporu kanalı FightBox, adrenalin sporu yarışmalarını ekrana taşıyan Fast&FunBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın ilk HD moda kanalı olan FashionBox yer alıyor.