Ana sayfa Dizi Haberleri Demet Özdemir’in uğurlu günü bakalım Adım Farah dizisi için de geçerli olacak mı?

Demet Özdemir’in uğurlu günü bakalım Adım Farah dizisi için de geçerli olacak mı?

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Adım Farah isimli yeni Fox TV dizisini sabırsızlıkla bekleyen geniş bir izleyici kitlesi bulunuyor. Engin Akyürek ile Demet Özdemir ikilisinin aynı projede buluşması zaten heyecanın çok yükselmesini sağladı.

İran’dan çocuğu ile birlikte Türkiye’ye göçmen olarak gelen bir kadının hayata tutunma hikayesi olarak ekrana yansıyacak olan Adım Farah dizisinde, Engin Akyürek’i de Tahir isimli bir mafya lideri olarak izleyeceksiniz.

Her iki başrol oyuncusunun da çok farklı karakterler ile ekranda izleyenleri şaşırtacağı günlere çok yaklaştı. Adım Farah dizisi için hazırlıklar tamamlanmış ve çekimlere başlanmıştı. Dizinin ekibi yoğun bir şekilde çekimler yapıyor ve izleyiciler de yayın gününü çok merak ediyor.

Demet Özdemir’in başarılı olduğu son dönemdeki dizilerin çarşamba akşamları yayınlanmış olması da ünlü oyuncunun uğuru olarak tarif ediliyor. No 309, Erkenci Kuş ve Doğduğun Ev Kaderindir dizileri çarşamba akşamları ekrana gelmiş ve başarılı olmuşlardı. Bu projelere bakarak Çarşamba günlerinin Adım Farah dizisi için de iyi geleceğini söylemek ancak deli saçması olabilir.

Ancak, bir başka gerçek var ki Demet Özdemir için çarşamba günlerinin bir anlamı ve uğuru da olabilir. İşte bu noktada Fox TV’nin diziyi çarşamba gününe koyması anlamlı olsa da, şimdiye kadar yeni başlayan dizilerin gün seçimine bakıldığında da yine çarşamba akşamları Adım Farah için uygun görünüyor.

Pazartesi günleri Yasak Elma, salı günleri Taçsız Prenses, çarşamba günleri Hayatımın Aşkı, Cumartesi günleri Dokuz Oğuz ve Pazar günleri de Ego dizisi Fox TV’de yayınlanıyor.

Hayatımın Şansı dizisinin 9. bölümde final yapacağının açıklanması üzerine Fox TV’nin Adım Farah dizisini yayınlayabileceği elinde sadece 2 gün var. Dizi; ya çarşamba ya perşembe ya da Cuma günleri ekrana gelebilir.

Perşembe günleri hem Al Sancak hem Camdaki Kız hem de Aldatmak gibi 3 önemli dizi izleyicileri kendisine çekiyor. Yani iyi bir seçim olmaz.

Cuma günleri de hem Yalı Çapkını hem Ateş Kuşları hem de Kızılcık Şerbeti gibi 3 iddialı dizinin yayınlandığı düşünülür ise, Adım Farah projesi için çarşamba akşamlarının daha uygun olabileceği söylenebilir.

Adım Farah dizisi Çarşamba akşamları yayınlanır ise bu durum Demet Özdemir’in uğurlu günü olmasından ziyade başarılı bir çıkış yapmasının çarşamba akşamları daha gerçekçi olmasından kaynaklanacaktır.

Fox TV, henüz Adım Farah dizisinin yayın gününü ve tarihi açıklamada ama yakın zaman içinde netleşmesi bekleniyor.