SON DAKİKA
20 Ağustos 2022 06:05

SON HABERLER

Ebru Şahin’in doğum günü için hayranlarından bir ricası var!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Hercai dizisinde Reyyan karakterini canlandıran Ebru Şahin, başarılı performansı ile göz dolduruyor. Ünlü oyuncu, sosyal konularda da oldukça duyarlı… Ebru Şahin, hayranlarının doğum günü için çeşitli hazırlıklar yaptığını biliyor ve onlardan bir ricası var..

18 Mayıs 1994 doğumlu oyuncu 26. yeni yaşı için gün sayıyor. Doğum günü için herhangi bir hediye istemeyen Ebru Şahin, tüm takipçilerini ve dostlarını iyilik yapmaya davet etti. Instagram hesabından paylaşımda bulunan oyuncu, “18 Mayıs doğum günümde sizlerden hediye ya da kutlama beklemiyorum. Hepimizin evimizde olduğu bu süreçte sizlerden iyilik istiyorum” diye mesaj bıraktı.  @iyilikpaylas sosyal bağış platformu üzerinden Kansersiz Yaşam Derneği için kampanya başlatan oyuncu, bağış bekliyor.

Ebru Şahin, herkesi davet etti. Oyuncu, “Büyük, küçük fark etmeksizin yapacağınız bağışlar beni çok sevindirecek. Bu zor süreçte tedavi ve imkan açısından zorluk çeken Kanser hastası çocuklarımızı hatırlayalım ve elimizden geldiğince destek olalım” notunu paylaştı.

Hercai dizisi ve Ebru Şahin hayranları da bu kampanyaya destek verdi. Birçok takipçi ünlü oyuncunun mesajını kendi hesaplarından paylaşıyor ve maddi destek için herkesten yardım istiyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler