SON DAKİKA
26 Haziran 2019 23:09

SON HABERLER

Elimi Bırakma 11. bölüm fragmanında artık Azra bu kadar da ezik olmasın!

Televizyon Gazetesi Detay / Başrollerinde Alina Boz, Alp Navruz ve Dolunay Soysert’in yer aldığı Elimi Bırakma dizisinin 11. yeni bölümü 7 Ekim Pazar günü TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Beğeniyle izlenen dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak konusu.

Azra’ya dolandırıcılık suçu atılıyor. Azra ise “Yapılacak çok belli, son vereceğim ben bu oyuna” diyerek her şeyi anlatmaya karar veriyor.

Azra’nın Cenk’i affedip afffetmeyeceğini de izleyiciler merak etmekte.

Azra’nın bu şekilde ezik bir durumda olması da izleyicileri rahatsız etmekte…

İşte 11. bölüm fragmanı:

10. bölümde neler yaşanmıştı? İşte detaylar:

Azra’nın sırrını öğrenen Feride Hanım’ın dünyası başına yıkılır. Feride Hanım için merhem olmak isteyen Azra’nın eli kolu bağlıdır. Feride Hanım’a ulaşmak istese de Çelen ailesi Azra’nın Feride Hanım’ı görmesine izin vermez. Azra kendini anlatmanın bir yolunu bulabilecek midir?

Sumru’nun evinden kaçan Mert ve Fatma, Sumru’nun planlarını altüst eder. Sumru Mert’i tekrar kaybetmişken Cansu’nun desteğini alamaması Sumru’yu köşeye sıkıştırır. Sumru’ya inanmayan Cansu, annesine karşı büyük bir sınav verecektir.

Feride Hanım’ın kararlarını sorgulamaya başlayan Serap duruma el atar. Azmi’nin desteğini alan Serap, ailenin çehresini değiştirecek olan kararlar verir. Hastalığı yüzünden ameliyata girecek olan Feride Hanım’ı neler bekleyecektir?

Serap’ın planı, hayal ettiğinden daha büyük olunca işler sarpa sarar. Feride Hanım Azra’nın ve Cenk’in desteğiyle bu yükün altından kalkabilecek midir?

İlgili Haberler