Ana sayfa Dizi Fragmanları Emanet dizisinde üçüncü sezon başlıyor, peki yeni hikayenin sırrı ne?

Emanet dizisinde üçüncü sezon başlıyor, peki yeni hikayenin sırrı ne?

tarafından ker_def

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Emanet üçüncü sezonuyla sevenlerinin karşısına çıkıyor. Seher’in ölümünün ardından derin bir yasa bürünen Yaman ve Yusuf’un sessizliğe gömülen hayatı, Emanet ile ekrandaki yerini alacak.

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşacak. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet üçüncü sezonda aksiyonun dozunu arttıracak.

Sıla Türkoğlu’nun canlandırdığı Seher karakterinin ölümünün ardından dizinin hikayesinde büyük bir değişim yaşandı. Sıla Türkoğlu’nun ekipten ayrılmak istemesinin ardından yapımcı ile problemler çıkmıştı ama genç oyuncu kendi yolunda devam etme kararlılığı sergiledi.

Emanet dizisine de Seher karakterinin yerine Nana geldi. Nana karakterinde Gürcü model Nana Stambolishvili izleyicilerle buluşacak. Peki dizinin üçüncü sezonunda hikaye nasıl olacak? İşte Emanet dizisinin üçüncü yeni döneminin hikayesi:

Emanet dizisinde üçüncü sezon başlıyor, peki yeni hikayenin sırrı ne? 7

Seher’in vefatının ardından üç ay geçer. Seher’in ölümü kendisi de aslında hain bir tuzağın kurbanı olan Aziz’in üstüne kalır. Asıl azmettirici olan Topal ellerinde kardeşinin kanı ile aile imparatorluğunun başına geçerken, Yaman’ı da hapse attırmak için elinden geleni yapar fakat amacına ulaşamaz.

Geçen üç ayın içinde, Yaman, Aziz’i öldürme suçuyla göz altına alınsa da işlenen suçtan aklanır. Seher’in ölümünden sonra Yusuf içine kapanır. Bir yandan ölen karısının yasını tutan Yaman diğer yandan da biricik yeğenini yeniden güldürmek ister. Fakat Yaman’ın bulduğu çözümler hiçbir işe yaramaz. Yaman yeğeninin tekrar eskisi gibi olması için birçok yol dener.

Bir gün konağa bir yabancı gelir. Bir anda hayatlarına giren bu yabancı Yaman ve Yusuf’un hayatını nasıl etkileyecek? Kalbini tüm dünyaya kapatan Yusuf’un yüzü yeniden gülecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet ile Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Büyük yasa gark olan Yaman ve ağabeyinin katilini arayan Nana’nın öyküsü Emanet ile 19 Eylül’den itibaren hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7’de…