SON DAKİKA
26 Mart 2019 11:59

SON HABERLER

“Emirhan’dan Uzak Duracaksın” – Elif 770.Bölüm

Kanal 7 ekranlarında hafta içi izleyicilerle akşam saatlerinde buluşmaya devam eden Elif dizisinden önemli sahneler de youtube kanalında paylaşılmakta. Dizinin 770. bölümünde Jülide, sokakta yolunu kesen eski kocasına kendisinden ve Emirhan’dan uzak durmasını söylüyor.

Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yolları anlatan Elif dizisinin 770. bölümündeki Jülide sahnesini videodan izleyebilirsiniz.

Elif karakterinin dramatik yaşantısından yola çıkılarak hazırlanan dizi, içinde yaşanan aşklarla da izleyiciyi ekrana bağlamayı başardı. Elif konusu ile sadece bizim ülkemizde değil birçok ülkede de ilgiyle izlenmektedir. Özellikle Bosna Hersek ve Endonezya’da ülkemizden çok daha fazla izleyiciye hitap etmektedir. 3. sezonu ile izleyicilerinin karşısına geçen dizi hala devam etmektedir. Dizi hafta içi her gün saat 19.50’de izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Elif dizisinin başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Volkan Çolpan, Selin Sezgin, Cemre Melis Çınar, Emre Kıvılcım, Gülçin Tunçok ve Aysun Güven bulunmaktadır. Dizinin yapımcılığını birçok diziye ve filme hayat vermiş Green Yapım üstlenirken dizinin senaryosu Rüya İstanbul’a aittir. Dizinin yönetmen koltuğunu ise iki başarılı yönetmen Fulya Yavuzoğlu ile Hale Uzunoğlu paylaşmaktadır. Elif konusu gereği sadece belirli bir kesime değil yediden yetmişe büyük kesime hitap etmektedir.

 

İlgili Haberler