SON DAKİKA
26 Mart 2019 05:29

SON HABERLER

Fox TV’den Flaş karar! Hangi diziyi aniden yayından kaldırdı?

Fox TV’de geçtiğimiz hafta büyük umutlarla başlayan yeni dizinin reytingleri çok düşük gelince yayından kaldırılma kararı alındığı haberleri medyada yer almaya başladı.

Başrollerinde Furkan Palalı, Su Kutlu ve Ahu Sungur’un rol aldıkları Bir Mucize Olsun dizisi aninden yayından kaldırılıyor!

Geçtiğimiz hafta 6 Nisan akşamı ilk bölümüyle ekrana gelmişti. Dizi Total’de 8., AB’de 10. sıradaydı.

Bu hafta 13 Nisan Cuma akşamı yayınlanan 2. bölümüyle ise Total’de 11. sıraya gerileyen dizi, AB’de ise 10 sırayı korudu. Bu reytingler Fox TV’yi hiç mutlu etmemiş olacak ki kanal, diziyi apar topar bitirme kararı aldı.

3. bölüm tanıtımı da yayınlanan diziyi görünen o ki, kanal diziyi aniden kaldırma kararı aldı.

BİR MUCİZE OLSUN TÜM BÖLÜMLER, SAHNELER VE VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN

BİR MUCİZE OLSUN DİZİSİNİN KONUSU

Çukurdere’nin çamurlu sokaklarında büyüyen Damla onu yetiştiren Maksude’nin yanında evlatlık gibi değil hizmetçi gibi bir yaşam sürmektedir. Sefalet ve umutsuzluk içinde geçen günlerden bir gün kapılarını Yiğit adında genç bir avukat çalar.

Gerçek anne babasının kim olduğunu bilmeyen Damla’ya dedesinin ülkenin sayılı zenginlerinden biri olan Azim Sancaktar olduğunu ve ona yeni bir hayat vermek istediğini söyler. Yiğit getirdiği haberle Damla’ya zorluklarla dolu bambaşka bir dünyanın kapılarını açmakla kalmayacak ona aşık da olacaktır.

Dizinin başrollerinde Cihan Ünal, Ahu Sungur, Su Kutlu, Furkan Palalı gibi isimler rol alıyordu.

İlgili Haberler