Ana sayfa Dizi Haberleri Gecenin Ucunda dizisinin kıymeti her geçen hafta artıyor, Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu farkı bu!

Gecenin Ucunda dizisinin kıymeti her geçen hafta artıyor, Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu farkı bu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV ekranında çarşamba akşamları yayınlanmaya devam eden Gecenin Ucunda dizisinde üçüncü bölüm de geride kaldı. Her geçen hafta dizinin hikayesinin daha da güzelleştiğine yönelik izleyici yorumları da sosyal medyayı kaplıyor.

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu ikilisinin başrolünde yer aldığı dizi, beklenen çok yüksek reytingler elde edemediği için biraz gündemden düştü. Dizinin hikayesi ve akıcılığı ise her geçen bölüm tutkuyla izleyenleri daha da çok kendisine çekiyor.

“Bu dizi çok güzel, her söz çok anlamlı ve hiç bitmesin” diye yorumda bulunan bir dizi hayranı reytinglerin düşmesinden çok korktuğunu dile getirdi. Dizinin hayranları, Gecenin Ucunda’nın farkındalık yaratan, derin bir hikayeyi ortaya koyan çok başarılı bir yapım olduğuna dikkat çeken binlere paylaşımda bulundu.

Sosyal medyanın reytingler üzerinde pek bir etkisi yok ama, yorumlara bakılırsa izleyiciler de dizinin aldığı reytinglerden pek memnun değil ve çok daha iyisini hak ettiğine inanıyor.

Peride Celal’ın aynı isimli romanından uyarlanan Gecenin Ucunda dizisinde Macide ile Kazım’ın hikayesinin detayları ortaya çıktıkça dizi hayranları iki ünlü ismin birbirlerine ne kadar çok yakıştığını bir kez daha fark ediyor.

Fatih Harbiye dizisinin ardından ünlü çift, 8 yıl sonra yeniden bir projede başrolde buluştu. Yapım ortağı da olan çift, evliliklerindeki başarılarını iş yaşamına da taşıyarak farklı bir dönemin kapılarını da açtı.

Kadir Doğulu da yapım ortağı olduğu dizinin başarısı için sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla ilgi çekmeye devam ediyor.

Kadir Doğulu’nun eşi Neslihan Atagül ile birlikte setteki eğlenceli anları sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

Kadir Doğulu’nun esprili paylaşımlar yaparak, diziye dikkat çekme çabası da hayranlarından güzel karşılık buluyor.

Bundan sonra sadece yer aldıkları projelerle değil, Alim Yapım firması üzerinden yapacakları yeni projelerle de ünlü çift sıklıkla gündemde yer alacaktır.

Gecenin Ucunda dizisinin 3 bölümünün tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.