Ana sayfa Dizi Fragmanları Gizli Saklı dizisinin final bölümünde neler yaşanacak?

Gizli Saklı dizisinin final bölümünde neler yaşanacak?

tarafından ker_def

Fox TV ekranında yayınlanan ve yaz dizileri arasında polise komedi hikayesi ile farklı bir noktada bulunan Gizli Saklı dizisi ne yazık ki final yapıyor.

Gizem Ünsal ile Halit Özgür Sarı ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin son bölümü 3 Ağustos Çarşamba günü izleyicilerle Fox TV ekranında buluşacak. Peki finalde neler yaşanacak? İşte detaylar:

Naz ve Pamir, düğünde beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan Zeynep’i idare etmek için çabalarlarken Aynur, Yaz’ın polis olduğunu ele verir, Zeynep bir anda düğünden kaybolur. Babasının yanına her şeyi anlatmaya gitmişken kapının önünde bavullarını görür ve Nehir’in doldurmalarıyla evden kovulduğunu öğrenir, gördüklerini anlatmaktan vazgeçer.

Gizli Saklı dizisinin final bölümünde neler yaşanacak? 7

Yaz ve Levent tam operasyonun bittiğini düşünüp umutlarını kaybetmiştir ki gelen sürpriz bir telefonla Zeynep onlara yardım edeceğini söyler. Bir yandan her şeyden habersiz Tarık, operasyonu başarıya ulaştıracak teslimatı gerçekleştirmek için Levent’e talimat verir.

Her şey tıkırında ilerlerken Zeynep tekrar ortadan kaybolur. Koşuoğlu ailesi suçüstü yakalanır ve gizli saklı tüm sırlar ortaya dökülür. Bir kelebek havaya uçar ve bu hikâye bizlere yaşattığı tüm sürprizleriyle son bulur.