Halil Halid kimdir? Payitaht Abdülhamid dizisinde Gürkan Uygun farkı!

05 Ekim 2018 Cuma, 22:13
Halil Halid kimdir? Payitaht Abdülhamid dizisinde Gürkan Uygun farkı!

TRT1’in yeni dizisi Payitaht Abdülhamit dizisi yeni sezonunda 5 Ekim Cuma günü izleyicilerle buluşmaya yeniden başladı. 3. sezonunda diziye birçok isim katıldı. Yeni karakterler ile dizinin en güçlü sezonu başlarken Gürkan Uygun da kadroya yeni dahil olanlar arasında… Uygun, Halil Halid karakterine hayat vermekte… Peki Kimdir Halil Halid?

Videoda Gürkan Uygun’un sesinden Halil Halid’in kim olduğunu öğrenebilirsiniz.

Osmanlı İmparatorluğu’nun var olma mücadelesinin tarihe damgasını vurduğu ve 1876 yılında çıktığı tahtta 33 yıl kalarak, bu zorlu süreci ‘Ulu Hakan’ unvanıyla taçlandıran Sultan Abdülhamid Han’ın hayatının kaleme alındığı “Payitaht Abdülhamid” dizisi dev kadrosu ve ES Film imzasıyla Cuma akşamları TRT1’de izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Etkileyici hikâyesi ile izleyenleri ekran başına kilitleyen ve Bülent İnal, Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Selen Öztürk, Hakan Boyav, Can Sipahi, İlker Kızmaz, Kaan Turgut, Duygu Gürcan ve Emel Dede’nin yer aldığı dizi; güçlü kadrosuna yeni sezonda Gürkan Uygun, Sedef Avcı, Güven Kıraç, Hakan Yufkacıgil, Başak Daşman, Suavi Eren, Berke Üzrek ve Alay Cihan’ın da dahil olmasıyla adından söz ettirmeye devam edecek.

gürkan uygun haberleri için

payitaht abdülhamid haberleri için