SON DAKİKA
27 Mayıs 2019 02:31

SON HABERLER

Hercai dizisi 9. bölüm fragmanında Miran’ın yüzünden aşk okunuyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranlarının sevilen dizilerinden Hercai, 3 Mayıs Cuma akşamı 8. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Dizinin 9. yeni bölümünden ilk görüntüler de yayınlandı. 10 Mayıs Cuma akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde neler olacak?

Fragmandaki detaylar dikkat çekti. Miran ile Reyyan’ın karşılıklı tartışmalarına şahit olacaksınız. Miran, “Benim gidecek hiçbir yerim yok. Bana buradan başka yer yok” diyerek Reyyan için kalacağını söylüyor. Miran gitmiyor ve Reyyan için savaşmaya kararlı olduğunu gösteriyor.

Hercai 9. bölümü 10 Mayıs Cuma 20.45’te atv ekranında yer alacak:

Hercai dizisinin 8. bölümünde neler yaşandı?

Reyyan’ı kurtarmak için her yolu deneyen Miran Aslanbey, Reyyan’ın “burada olan burada kalacak” sözüyle yıkılır! Reyyan’ın, Azat’tan gelen evlilik teklifini kabul etmesiyle iki konakta da işler iyice karışıyor! Bir yanda oğullarını Reyyan’la evlendirmek istemeyen Handan ve Cihan Şadoğlu, diğer tarafta ise her geçen gün Miran’ı elinden kaybeden Azize Aslanbey!

Tüm bu karmaşa içinde Miran’ın yolu küçük Gül ile kesişiyor. Şadoğlu Konağı’nda da yine gergin anlar var! Bir yanda dedesi Nasuh Şadoğlu’na karşı duran Azad, diğer yanda ortalığı karıştırmak için yine oyunlar peşindeki Yaren! Ve intikam almak için büyüyen Miran, kalbiyle aklı arasında gidip gelirken, silahını neden Reyyan’ın babasına, Hazar Şadoğlu’na çeviriyor?

İlgili Haberler