SON DAKİKA
25 Nisan 2019 19:16

SON HABERLER

İstanbullu Gelin’de ne Süreyya bildiğiniz gibi, ne de Faruk! Çok sert bir sezon geliyor!

Star TV’de yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinin baş rol oyuncuları Özcan Deniz ve Aslı Enver’den yeni sezonla ilgili ipuçları geldi.

İlk tanıtımından da anlaşıldığı üzere, sezona sert bir giriş yapacaklarının altını çizdi Özcan Deniz.

İzleyiciye de küçük bir uyarı yaparak şu detayları verdi:

“Bu sezon herkes için zorlu geçecek. Boranlar’ı görmeye alışık olduğumuz kalıpların çok dışında izleyeceğiz. Faruk, aileyi bir arada tutmaya çalışmakla kalmayıp, bitti denilen her noktada devam edebilmek için pek çok zorluk ve sorumluluğun altına girecek. Daha önce hiç karşılaşmadığı tavır ve davranışlara göğüs germek durumunda kalacak.”

Dizide Süreeyya’yı oynayan Aslı Enver de kızı Yaz’ın diziye dahil olmasıyla birlikte değişecek sürece işaret etti.

Tanıtımda herkesi şok eden Yaz’ın ‘Babaannemi öldüren Süreyya’ sözleri kafaları karıştırmıştı. Yaz ve Süreyya arasında gerginliklerin olduğu da tanıtımdan anlaşıldı.

Aslı Enver yeni sezon için şunları söylüyor:

“Süreyya belki de en büyük sınavını kızı Yaz ile verecek. Yaşanan tüm bu krizler Süreyya’yı da etkileyip değiştiriyor. Ve biz adım adım bu değişimi izleyeceğiz. Yüreğindeki sevgiyi herkesle cömertçe paylaşan ve gücünü bundan alan Süreyya’yı zor bir seçim bekliyor.”

YENİ SEZONDA NELER OLACAK? NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Boranlar’ı zor günler bekliyor. Adem’in tuzağına düşen Boranlar, sadece konağı değil tüm mal varlıklarını da kaybetmişlerdir. Birbirilerine tutunarak ayakta kalmaya çalışan ailenin yolu yıllar sonra İstanbul’da yaşayan, hiç görüşmedikleri halaları Ülfet Kavaklı kesişecektir. Varlıklı ve güçlü iş kadını Ülfet Kavaklı, zor durumdaki akrabalarına bekledikleri yardım elini mi uzatacak, yoksa eski defterleri açıp yılların hesabını mı soracak?

Faruk, bir çıkış yolu bulabilmek için her yolu denerken, Fikret tüm olanlardan dolayı kendini suçlamaktadır. Adem, konağı almıştır almasına ama bunun karşılığında hiç beklemediği bir bedel ödemek zorunda kalacaktır.

Yeni isimlerle zenginleşen kadrosu ve çarpıcı 3. Sezon hikayesi ile İstanbullu Gelin Eylül’de Star’da. Ancak net tarih henüz açıklanmadı.

İlgili Haberler