Kalk Gidelim dizisi 23. bölümde Seyfettin’i şoka uğratan haber ne?

15 Nisan 2018 Pazar, 15:50
Kalk Gidelim dizisi 23. bölümde Seyfettin’i şoka uğratan haber ne?
TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kalk Gidelim dizisinin yeni bölümü 21 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanacak.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Emin Gürsoy’un rol aldıkları dizinin 23. bölüm tanıtımında, Seyfettin’in aldığı bir haberle büyük bir şaşkınlık yaşadığı görülüyor. Seyfettin’in aldığı sürpriz haber ne?

İşte yeni bölüm tanıtımı:

Kalk Gidelim 22.Bölüm Özet

Nurcan ve Mustafa Ali’nin ardından Seyfettin ve Sevda da Hacı babaları tarafından müştemilata gönderilince Sevda ortalığı ayağa kaldırır. Seyfettin’e etmediğini bırakmaz. Seyfettin ise Sevda’yı sakinleştirmek için çözümü karanfil yağında bulur. Damat Halil ve Nuriye ise ilk defa ana evde Seyfettinlerin odasında kaldıkları için mutludurlar. Halil artık ev içinde devranın değiştiğini düşünür. Fakat dünürü olacak muhtar cephesinde durum farklıdır. Halil, kızı Dudu’yu verdikten sonra muhtarın yeteri kadar kendisine saygı duymadığını düşünür. Ağırlığını koymak için ilk hamle olarak Dudu’nun Şakir’le rahat bir şekilde görüşmesini engellemek olur. Bu durumu Şakir şahsi algılar ve karşı atağa geçer.

KALK GİDELİM TÜM BÖLÜMLER, SAHNELER VE VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN

Meryem, Seyfettin’e oynadığı oyundan dolayı onların halini gördükçe kendisini suçlu hissetmeye başlar. Seyfettin ve Mustafa Ali ise diş ağrısından dolayı dişçiye gitmek için şehre inerler. Meryem de yeni ahırın satışı için şehirdedir ve Seyfettin ile Mustafa Ali’ye yakalanmamalıdır.

Canberk’in Badegül’ün penceresine koyduğu hediyelik kolye olay olur? Halim de bu kolyeyi kimin hediye ettiğini bulmak için kolyenin peşine düşer. Halim’in yanlış bir şey yapmasını istemeyen Samim, devreye girecektir. Bu arada Veli Demir’in gizemli telefon konuşmaları ve kayıp flashdiskin içinde neyin olduğu merak konusu olur.

kalk gidelim haberleri için

ufuk özkan haberleri için