Yeni Gelin’deki hipnoz sahnesi kahkahaya boğacak! İşte 46. bölüm tanıtımı…

15 Nisan 2018 Pazar, 16:08
Yeni Gelin’deki hipnoz sahnesi kahkahaya boğacak! İşte 46. bölüm tanıtımı…
SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yeni Gelin dizisinin yeni bölümü 21 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak.

Başrollerinde Jessica May Drociunas, Tolga Mendi ve Dağhan Külegeç’in oynadıkları dizinin 46. bölüm tanıtımı da yayınlandı. Yeni bölümde kahkahanın eksik olmayacağı dizide Bozoklar’ı yeni maceralar bekliyor.

İşte yeni bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Kaçırıldıklarını fark eden Bozok kadınları paniğe kapılır ve eşlerinden yardım isterler. Nazgül, bu esnada bile tursit kızlardan hıncını almak için kolları sıvar ve karavanın içinde kavga etmeye başlarlar. Sonunda onları kaçıranın kim olduğu ortaya çıkar. Kuşkusuz ki bu kişi çok yakınlarındaki biridir. Çünkü Bozoklar’ın başının belaya girmesi için asla bir yabancıya gerek yoktur.

Fenalaşıp hastaneye kaldırılan Kalender’in ise böbrekleri iflas etmiştir ve acilen organ nakli yapılması gerekmektedir. Tüm Bozoklar böbreğini Kalender’e vermek için seferber olur ve dört gözle test sonuçlarını beklerler. Asiye ve Möhteber, Kalender’in başına gelenler yüzünden Ayşe’yi suçlar ve durmadan onun üstüne giderler. Ayşe’nin ise tek istediği Kalender’in bir an önce sağlığına kavuşmasıdır. Hatta bunun için çok büyük bir söz bile verir. Eğer Kalender Ağa iyileşir de konağa iki ayağının üzerinde dönerse Ayşe memleketine geri dönecektir. Peki Kalender Ağa iyileşebilecek midir?

YENİ GELİN TÜM BÖLÜMLER, SAHNELER VE VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN

Kalender’in sağlık durumundan habersiz olan Hazarlar, Bozok kadınlarının peşine düşüp onları bulurlar ama yanlış anlaşılmalar sonucu tatillerine devam etmek yerine hep beraber tutuklu yargılanmak üzere cezaevine girerler. Şimdi herkes Bozok gençleri özgürlüklerine Kalender de sağlığına kavuşabilsin diye dua etmektedir. Ve hayat her zaman olduğu gibi yine sürprizlerle çalacaktır Bozok Konağının kapısını.

Jessica May haberleri için

Mustafa Avkıran haberleri için