Ana sayfa Dizi Fragmanları Kırmızı Oda dizisinde dramatik yaşam öyküsü!

Kırmızı Oda dizisinde dramatik yaşam öyküsü!

tarafından ker_def

Kırmızı Oda dizisinin 3. yeni bölümü 18 Eylül Cuma günü yayınlanacak. Dizinin yeni bölümünde yine izleyicilere göz yaşları döktürecek sahneler yaşanacak. Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan dizinin bu bölümünde konuk oyuncular da performansları ile dikkat çekecek.

Melisa Sözen, Evrim Alasya, Salih Bademci ve Hande Doğandemir’in farklı karakterlerde yer alacağı Kırmızı Oda 3. bölümü heyecanla bekleniyor. İlk 2 bölümün reytingleri de sosyal medya yansıması da çok iyi gelmişti. Dizinin gerçek hayattan esinlenilen hikayesi beğenildi ve izleyiciler de her hafta Cuma akşamlarını iple çekiyor.

Kırmızı Oda dizisinde dramatik yaşam öyküsü! 8

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserinden uyarlanan senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı ‘Kırmızı Oda’ üçüncü bölümü ile 18 Eylül Cuma akşamı TV8’de.

Peki 3. yeni bölümde neler yaşanacak? İşte detaylar: ‘Kırmızı Oda’nın üçüncü bölümünde Doktor Hanım zekasıyla dikkat çeken Alya’yla ilişkisini geliştirip şifrelerini çözmeye başlarken, çocuk yaşta kardeşlerinin sorumluluğunu üzerine almak zorunda kalan Meliha’nın İstanbul’daki dramatik öyküsü devam ediyor. Mehmet’in yaşadığı değişim ise eşi Nesrin’i hayli endişelendiriyor.

Kırmızı Oda dizisinde dramatik yaşam öyküsü! 9

‘Kırmızı Oda’nın üçüncü bölümünde başrol oyuncularına Evrim Alasya, Salih Bademci ve Hande Doğandemir ve Melisa Sözen eşlik edecek.