SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 20:58

SON HABERLER

Kırmızı Oda için bunun anlamı bir gurur tablosu!

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’, TV8’de ekrana gelen on altıncı bölümüyle Tüm Kişiler, AB ve 20+ABC1 olmak üzere tüm reyting kategorilerinde birinci olarak Cuma akşamının en çok izlenen yapımı olmayı sürdürdü. Cuma akşamları sadece total grubunda Arka Sokaklar tarafından yakından takip edilen Kırmızı Oda, AB ve ABc1 gruplarında ise 10-12 arası reytingleri ile adeta parmak ısırtıyor.

‘Kırmızı Oda’nın on altıncı bölümünde Selvi (Sema Keçik), Rıza’nın (Rıza Nalbantoğlu) ölümünün ardından annesine kavuşamadığını Doktor Hanım’la paylaşırken; Doktor Hanım, yaşadığı ümitsizliğe karşın hayatın yaşamaya değer olduğunu ona hatırlattı.

Anne ve babasının boşanmasından kendini suçlu tutup aynı korkular yüzünden okuldan da ayrılmak isteyen Esra’ya (Elif Ceren Balık), Doktor Deniz kendisini cezalandırmayı bırakması gerektiğini belirtirken; Berna’yı da (Sevinç Erbulak) kızı ile ilişkisini daha sağlıklı hale getirmek için Doktor Piraye’ye yönlendirdi.

Boncuk (Burcu Biricik), Doktor Hanım’a güvenince işaret olarak gördüğü şeyleri tek tek anlattı ve umutla giydiği gelinliğin içinde, gideceği dakikaları bekledi.

Doktor Piraye ise mantığını dinlemeyi seçerek Doktor Deniz’le arasına mesafe koydu.

‘Kırmızı Oda’ yeni bölümüyle 25 Aralık Cuma akşamı TV8 ekranında olacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler