Ana sayfa Dizi Fragmanları Mahkum dizisi ikinci bölümde Fırat’ın büyük çaresizliği!

Mahkum dizisi ikinci bölümde Fırat’ın büyük çaresizliği!

tarafından ker_def

Fox TV’nin yeni dizisi Mahkum ikinci bölümü ile 16 Aralık Perşembe günü izleyicilerin karşısına çıkacak. ilk bölümü 14 Aralık Salı akşamı yayınlanacak olan yapımın ikinci bölümünde neler yaşanacağı ortaya çıktı.

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya, Melike İpek Yalova ve Hayal Köseoğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizinin etkili bir hikayesi var. Bir savcısının eşi ile kızını öldürmekle suçlanması, hafıza kaybı yaşaması ve sonra gerçek suçluları bulma mücadelesini Mahkum dizisinde izleyeceksiniz. İsmail Hacıoğlu’nun iki farklı ve birbirine zıt karaktere hayat vereceği dizinin ikinci bölümünde neler olacak?

Her hafta perşembe akşamları yoluna devam edecek olan Mahkum dizisinde bir yandan kederli halde ailesinin yasını tutan Fırat, bir yandan da o güne kadar içeri attırdığı mahkumların önüne yem olma tehlikesindedir. Tüm Türkiye tarafından cani ilan edilen Fırat’a, kendisi bile güvenmiyordur.

Mahkum dizisi ikinci bölümde Fırat'ın büyük çaresizliği! 7

Fırat ailesinin katili olup olmadığını hatırlamaya çalışırken, koca ülkede onun suçsuzluğuna o güne kadar hep terslediği Cemre inanır sadece ve avukatı olmayı teklif eder.

Yeni hayatına ve kimliğine iyiden iyiye alışan Barış ise Savaş’ın bıraktığı yerden işleri devam ettirmeye çalışır. Ancak bu yeni hayatın bilinmezlikleri onu da zorlayacaktır. Her şey yoluna koyduğunu düşündüğü anda ise beklenmedik bir telefonla sarsılır. Yoksa en büyük düşmanı Fırat Bulut, geçmişi hatırlamaya mı başlamıştır?