Ana sayfa Dizi İzle Mehmed Selim’i zor günler bekliyor! Payitaht Abdülhamid 58. bölüm

Mehmed Selim’i zor günler bekliyor! Payitaht Abdülhamid 58. bölüm

tarafından ker_def

Payitaht Abdülhamid dizisinin 58. bölümü TRT 1 ekranında izleyicilerle 26 Ekim Cuma akşamı buluştu. Bülent İnal, Özlem Conker, Gürkan Uygun, Başak Daşman, Güven Kıraç ve Sedef Avcı’nın başrollerinde yer aldığı dizide yine önemli ve hareketli sahneler vardı. Payitaht Abdülhamid 58. bölümünden önemli sahneler youtube resmi sayfasında yayınlandı.

Videodan başlıktaki sahneyi izleyebilirsiniz.

Peki 58. bölümde neler yaşandı? Detaylar aşağıda…

Abdülhamid’i yeni ve zorlu bir sınav beklemektir. Fuat ve Şivenaz Osmanlı ekonomisini bir anda çökertecek gizli ve büyük bir plan yaparlar. Abdülhamid eğer duruma müdahale ederse telefonları dinlediği ortaya çıkacak, etmezse Reval’de Osmanlı’yı parçalamaya hazır, aç kurtlar gibi bekleyen devletlerin önünü açmış olacaktır. Büyük bir ikilemde kalır Abdülhamid! Ve Halil Halid’e riskli bir vazife verir. Öte yandan Garo canını kurtarmak için Halil Halid’e asıl düşmanının ismini söyler.

Fuat amacına ulaşmış Vambery Abdülhamid’in gözünde hain olmuştur. Bidar’ın kaza sırasında kaybolan broşu Şivenaz’ın odasında çıkınca Şivenaz bir yalan söyler. Naime ve Seniha’yı etkileyip kendi safına çekmeyi başaran Şivenaz’a karşı, kafasındaki soru işaretleri giderek büyüyen Bidar, gerçeği öğrenmekte kararlıdır. Handan M. Selim’i kazanmak için ölümcül bir plan yapar. Mahmut’un ticari hamlesi Payitaht sokaklarını renklendirir.

Mahmut’un Avrupa’dan gelen özel ve kıymetli misafirine Seniha’nın ve sarayın tepkisi ne olacak? Vambery Abdülhamid’in hakkında vereceği cezayı beklerken kaçmasına yardım edecek sürpriz isim kim? Halil Halid, son anda, ava giderken avlandığını fark ettiğinde, içine düştüğü ölümcül vaziyetten kurtulabilecek mi? Şivenaz, Bidar Sultan’ın yapacağı yeni hamle sonucu, bu kez kimliğini gizleyebilecek mi? Abdülhamid içinde bulunduğu kaostan çıkmayı başarabilecek mi?