Ana sayfa Sosyal Medya Melike İpek Yalova’nın yeni çocuğunun şirinliği oyuncunun hayranlarını mest etti!..

Melike İpek Yalova’nın yeni çocuğunun şirinliği oyuncunun hayranlarını mest etti!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında yayınlanan Mahkum dizisinde çok başarılı bir performans ortaya koyan Melike İpek Yalova hayvan sevgisiyle de hayranlarını mest etti.

Mahkum dizisinde ‘Büge’ karakterine hayat veren Melike İpek Yalova,  sokağa bırakılan bir köpeği sahiplendi. Sağlık problemleri olan köpek için elinden geleni yapan oyuncu, yeni dostuna ‘Maverick’ ismini verdi.

Sosyal medya hesabında yeni tanıştığı dostuyla bir videosunu yayınlayan güzel oyuncu, bu örnek davranışıyla da hayranlarından övgü dolu yorumlar aldı.

Posta gazetesinde yer alan habere göre, köpeği sahiplendiren Banu Aydın’a teşekkür eden Yalova, “Hayvanların umursanmadan sokağa atıldığı bir dönemde Banu Aydın mükemmel işler yapıyor.” “Bizi de Maverick’le tanıştırdı, o artık benim yeni çocuğum” dedi.

‘Büge’ karakteri ile Mahkum dizisinin başrolünde yer alan Melike İpek Yalova, İsmail Hacıoğlu ile de başarılı bir partnerlik süreci geçirdi. Oyuncu geçtiğimiz günlerde basın mensuplarına yaptığı açıklamada; İkinci sezonda da devam edecek olan Mahkum dizisinde yer alacağını belirterek başka proje teklifleri de aldığını ifade etmişti.

Melike İpek Yalova, yeni projeleri için, “Şimdi onlar daha yeni belli olacak, çok bir şey bilmiyorum. Daha görüşeceğim” şeklinde konuşmuştu.