SON DAKİKA
18 Eylül 2019 06:55

SON HABERLER

Nur Fettahoğlu, asla unutulmaması gereken bir sözü tekrar hatırlattı

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kardeş Çocukları dizisinde Umay Karay karakterine hayat veren ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu, instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Dizinin 2. sezonuyla 17 Eylül Salı gününden itibaren ekrana dönmeye hazırlanan Kardeş Çocukları dizisinin hayranları, merakla Umay Karay sahnelerini bekliyor.

Ünlü oyuncu ise instagram hesabından yaptığı paylaşım ile Mevlana’nın asla unutulmaması gereken bir sözünü hatırlattı.

Güzelliği ile hayranlarından çok sayıda beğeni alan Fettahoğlu, Mevlana’nın yeniden hatırlattığı sözüyle de takdir topladı.

İşte o paylaşım:

Kalp denizdir,dil de kıyı.Denizde ne varsa kıyıya o vurur.Senin kalbin okyanuslar kadar büyük,kendini onun derinliklerinde bul… Mevlana

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Nur Fettahoğlu 1980’de Almanya’da doğmuştur ve 28 yaşındadır. Nur Fettahoğlu’nun oyuncu olarak en büyük başarısı Aşk-ı Memnu dizide hayat verdiği Peyker rolü olmuştur bu rol Nur Fettahoğlu’nun hayatını değiştirmiş bir dönüm noktası olmuştur. Nur Fettahoğlu eğitimini Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden almıştır.

Nur Fettahoğlu haber spikeri olarak sektöre girmiştir. Spikerliği döneminde yapımcılardan oyunculuk teklifi almıştır ve ilk olarak Benden Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı dizilerinde görev almıştır. Nur Fettahoğlu Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakterine hayat vererek dünyada tanınan ve sevilen bir isim haline gelmiştir. Son olarak Hayat Yolunda ve Filinta dizilerinde yer almıştır. Filinta dizisinde Süreyya ve Fi dizisinde Billur karakterlerine hayat vermiştir.

İlgili Haberler