Ana sayfa Sosyal Medya Oyuncu Özge Özberk, hayranlarını şaşırtacak bir projeye imza attı!

Oyuncu Özge Özberk, hayranlarını şaşırtacak bir projeye imza attı!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ekrana en son Bir Annenin Günahı dizisiyle gelmişti Özge Özberk. Meslek hayatına 1993 yılında yayınlanan Şaban Askerde isimli diziyle başlayan oyuncu, Çağan Irmak’ın yönetmenliğini yaptığı Çemberimde Gül Oya ile kariyerinde önemli bir çıkış yapmıştı.

Cem Yılmaz’ın GORA ve AROG filmleri ile de konuşulan oyuncu, ardından yine Çağan Irmak’ın Babam ve Oğlum filmiyle de çok beğenildi. Geniş Zamanlar, Kırık Kanatlar, Canım Babam, Sinekli Bakkal, Pis Yedili, Hayat Ağacı ve Kalbimdeki Deniz gibi pek çok dizide de rol aldı oyuncu.

Çeşitli oyunlarla tiyatro sahnesine de çıkan Özge Özberk, Mert Yazıcıoğlu ile başrolünde oynadığı Bir Annenin Günahı dizisiyle de ekranlara geldi ancak dizi reytingleri düşük gelince kısa sürede ekrana veda etti. 2020 yılında yayınlanan ve sadece 5 bölüm süren dizi Kanal D’de ekrana geliyordu.

Oyuncu Özge Özberk, hayranlarını şaşırtacak bir projeye imza attı! 9

Özge Özberk, o zamandan beri dizilerde rol almadı. Hayranları onu bir dizide görmek için sabırsızlıkla bekliyor. Ancak Özge Özberk, bu süreçte yazarlığa ağırlık verdi.

2010 yılında doğan oğlu Leo’ya teşekkür ettiği bir paylaşımında, imza gününden fotoğrafını paylaştı. Bugüne kadar seri olarak çıkardığı üç çocuk kitabını hayranları için imzalayan oyuncu, mutluluğunu da şöyle paylaştı:

“Sayende Oğluş. Gece olup da uyku saati yaklaşınca heyecanlanmaya başlardım. Acaba o da benim ona okuduğum çocuk kitaplarından, en az benim kadar zevk alıyor mu diye. Ne zaman ki hikayelerimiz çıkmaza girdi, biz yaratmaya başladık. Senin renkli dünyana girebilmek ve senin gözünden bu güzellikleri görebilmekti tüm amacım.

Oyuncu Özge Özberk, hayranlarını şaşırtacak bir projeye imza attı! 10

Uydurulan tüm hikayeler senin hayal gücüne yakından eşlik edebilmek içindi. Sorduğun tüm sorulara o zaman cevap veremesem de şimdi verilecek minik bir cevabım var sana oğlum. Senin sonsuz güzellikteki hayal gücünü şimdi benim gözümden sana armağan ediyorum tüm çocuklara ulaşsın diye. Seni çok seviyorum.”

Oyuncu Özge Özberk, hayranlarını şaşırtacak bir projeye imza attı! 11

Oyunculuktan sonra yazarlığa adım atan Özge Özberk’in seri kitaplarının ismi ‘Mavi Kuş’, ‘Kurabiye Ormanı’ ve ‘Yapabilirsin Dostum’… Özberk’in kitapları İnkılâp Kitabevi tarafından yayımlandı.

Çizimlerini Berk Öztürk’ün yaptığı kitaplar 5-8 yaş grubundaki çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmayı amaçlıyor. Daha önce de bir çocuk müzikali yazan başarılı oyuncu kitaptaki kahramanlarından birine de oğlunun adı Leo’yu verdi.