SON DAKİKA
16 Haziran 2019 12:10

SON HABERLER

Savaşçı 76. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Kılıç Timi ders veriyor!

Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Uğur Biçer ve Bahadır Vatanoğlu’nun yer aldığı Savaşçı dizisinin 76. bölümü aynı zamanda sezon finali. Savaşçı dizisinin sezon finalinde neler olacağı merakla bekleniyor. Savaşçı, 26 Mayıs Pazar akşamı saat 20.00’de yaz arası verecek. İsimsizler, Nöbet, Söz dizileri arka arkaya final yapan asker dizileri olmuştu. Savaşçı ise bunların arasında sıyrıldı ve 4. sezonda da ekrana gelme izni aldı. Savaşçı 76. bölüm 2. fragmanı yayınlandı videodan izleyebilirsiniz.

Peki 76. bölüm sezon finalinde neler yaşanacak?

Astsubay Bayram Bayat yere döşenmiş olan bombayı fark etse de, Velid’in butona basmasıyla bombalar infilak eder. Her şeye şahit olan Kağan ve Yörük Haydar arkadaşlarının akıbetini öğrenmek için acele ederler.

Ancak çatışma seslerinin duyulduğu köydeki teröristleri de durdurmak zorundadırlar. Karargahta ise Kılıç Timi’yle irtibat kurulamadığı için endişeli bekleyiş sürerken, Üsteğmen Funda’nın bir ayrıntıyı göz ardı etmemesi olayların seyrini değiştirecektir.

Melik’i ortadan kaldırmaya kararlı olan Yüzbaşı Kağan Bozok ve Yüzbaşı Haydar Bozkurt beklenmedik bir şekilde ele geçirdikleri bir bilgiyi değerlendirirler ve hemen harekete geçerler.

Ancak Türk Askeri’nin peşine düştüğünü anlayan Melik, kurtulmak için hamlesini yapar. Fakat işler beklediği gibi gitmez. Kağan ve Haydar Yüzbaşı’yı karşısında gören Melik çılgına dönse de, onun için artık yolun sonudur.

İlgili Haberler