Savaşçı dizisi 28 Ocak Pazar 29. bölüm 1. fragmanı yayınlandı

22 Ocak 2018 Pazartesi, 06:54
Savaşçı dizisi 28 Ocak Pazar 29. bölüm 1. fragmanı yayınlandı

Fox TV ekranlarının sevilen asker dizilerinden Savaşçı, 28 Ocak Pazar akşamı saat 20.00’da 29. bölümüyle izleyenlerin karşısında olacak.

Başrollerinde Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Murat Serezli’nin yer aldığı Savaşçı dizisinin 29. bölümü 1. fragmanı yayınlandı.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Temo’yu ele geçiren Kılıç Timi, Kürşat’ın hamlesiyle şok olur. Albay Kopuz ve Yüzbaşı Kağan için Kürşat’ı durdurmak hiç kolay olmayacaktır.

Pia ise yaptığı planla Kopuz Albay’ı öldürmeye kararlıdır. Fakat Albay’ın Temo’yla ilgili gelen bilgilerdeki bir ayrıntıyı fark etmesi, Pia’yla Kopuz’u karşı karşıya getirir.

Bu arada Güneydoğu kırsalından gelen kötü haber Kılıç Timi’ni harekete geçirir. Albay Kopuz ve General Kutalmış için bu operasyon çok önemlidir. Çünkü söz konusu olan bir Mehmetçik’in hayatıdır. Bu Mehmetçik’i sağ salim dedesi ve ninesine kavuşturmak için Kılıç Timi zamana karşı yarışır.

Obaköy’lü Şehit dedesi Mehmet Taşlıca’ya diğer torununun da şehadet haberini vermemek için canını ortaya koyan Kılıç Timi, Mehmet dedenin bir başka dileğini yerine getirmek için Anıtkabir’e gidecek ve Mustafa Kemal Atatürk’e selam duracaktır.

berk oktay haberleri için

Murat Serezli haberleri için