SON DAKİKA
30 Eylül 2022 15:25

SON HABERLER

Sevgili Geçmiş’e laf attılar! Bu kadar güzel ve yakışıklı aynı dizide oynatılmaz!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV ekranında 25 Ekim Cuma günü izleyicilerle buluşacak olan Sevgili Geçmiş dizisi, tanıtımlarıyla büyük ilgi gördü.

Dizinin kadrosu zaten bir hayli etkiliydi, sosyal medyada da bu kadro hakkında çok olumlu yorumlar yapıldı.

Dizinin kadrosu adeta yıkılıyor… Çok başarılı ve önemli isimler buluştu. Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar ve Melih Selçuk dizinin kadrosunda yer alan isimler…

Üç kız kardeş ve sakladıkları büyük sırrın işleneceği dizinin fragmanını instagram hesabından yayınlayan Burak Yamantürk’e hayranlarından büyük ilgi vardı.

Yamantürk’ün hayranları “Başarılar diliyoruz, yolun açık olsun” mesajlarıyla oyuncuya destek oldu.

Bir takipçi ise “Bu kadar güzel ve yakışıklı aynı dizide oynatılmaz” diyerek dizinin kadrosundaki isimlerin güzelliklerine gönderme yaptı.Burak Yamantürk’ü yeni dizisi için tebrik eden hayranları, Cuma günlerini bu diziye ayıracaklarını belirten mesajlar paylaştı.

DİZİNİN KONUSU:

Birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeş bir gün gizemli bir mektup alırlar ve aralarından birinin düğününde buluşurlar. Ama düğün gecesi kendilerini hiç beklemedikleri bir durumun içinde bulacaklardır.

Biri müzisyen, diğeri doktor, bir diğeri ise uçsuz bucaksız üzüm bağlarının sahibi olan üç kardeş o geceden sonra Ege’nin güzel kasabası Güneşli Bahçe’den çıkamazlar ve birlikte yaşamaya mecbur kalırlar.

Bir kriz durumunda oluşan bu mecburiyet hali zamanla yerini kardeşliği, arkadaşlığı ve dayanışmayı keşfetme macerasına bırakır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler