SON DAKİKA
19 Nisan 2019 13:52

SON HABERLER

Yasak Elma dizisinde her şeyi ince düşündüler ama bu 30 santimlik farkı nasıl atladılar?

Televizyon Gazetesi Analiz

Yasak Elma dizisinde her şey iyi güzel hoş da bu 30 santimlik fark ne olacak?

Başrollerinde Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut’un yer aldığı Yasak Elma dizisinin 6. yeni bölümü 23 Nisan Pazartesi akşamı Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Şevval Sam’ın ilk kez kötü kadın olduğu Yasak Elma dizisinin hem oyuncu kadrosu hem de hikayesi bir hayli beğeni topladı.

Çukur, Söz ve Siyah Beyaz Aşk dizileriyle rekabet etmek durumunda kalan Yasak Elma dizisi önemli bir izleyici kitlesini ekran başına oturtmayı başardı.

Dizide Zeynep ile Alihan’ın inatlı çekişmeleri izleyicilerin hoşuna gitmekte. Fakat aralarındaki aşkın yavaş gelişmesi biraz can sıkıcı. İzleyiciler ayrıca Zeynep’i Alihan’ın yanında biraz daha şık elbiselerle görmek istediklerini sosyal medyadaki yorumlarıyla anlatmaktalar.

Alihan ile Zeynep’in boy farkı ise tartışılmaya devam ediyor.

Alihan karakterine hayat veren Onur Tuna, 1,95 metre boyunda.

Zeynep karakterini canlandıran Sevda Erginci ise, 1,65 metre…

Aralarındaki 30 santimlik fark ekranda hiç iyi durmuyor.

YASAK ELMA DİZİSİ TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bir izleyici bu konudaki tepkisini şöyle dile getiriyor.

“Alihan ile Zeynep’in boy farkını görünce şaştım kaldım. Adamın yarısı kadar kız. Oyuncu seçerken boy farkını da göz önünde bulundursalar keşke. Sevda Erginci çok güzel ama adamın yanında çok kısa.”

Yasak Elma 6. bölüm 1. fragmanı yayınlandı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Halit’in Yıldız’ı kafede Ender’in elinden kurtarması Ender’in tüm intikam oklarını Yıldız’a çevirmesine neden olur. Yıldız Ender’in yaptıklarını kendi lehine çevirmeye çalışırken, karşısına çıkan yeni bir rakiple baş etmek zorunda kalacaktır.

Zeynep ve Alihan birbirlerine olan hislerini daha fazla gizleyemezler. Zeynep bir karar vermek zorundadır. Ya hislerini yaşayacak ya da korktuğu bu aşka hiç adım atmayacaktır…

İlgili Haberler