Ana sayfa Dizi Fragmanları Yürek Çıkmazı dizisi 2. bölümünde Zeynep’in mektup mücadelesi başlıyor

Yürek Çıkmazı dizisi 2. bölümünde Zeynep’in mektup mücadelesi başlıyor

tarafından ker_def

Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu ve Mesut Akusta’nın başrollerini paylaştığı, TRT 1 ekranlarının iddialı dizisi Yürek Çıkmazı, 8 Kasım Salı akşamı yeni bölümüyle ekranlara geliyor.

TRT 1’in güçlü oyuncu kadrosu ve duygu yüklü anlatımıyla ekranlara gelen “Yürek Çıkmazı” dizisinin ikinci bölümünde Zeynep mektupta yazılanları ispatlayabilecek mi?

Yürek Çıkmazı; kişilik bozukluğu yaşayan bir adamın ve çocuklarıyla birlikte hayata tutunmaya çalışan bir kadının öyküsünü ekranlara taşıyor. ‘Yürek Çıkmazı’nın 8 Kasım Salı günü saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak 2. bölümünde yaşanacakların detayı şöyle: Hayattayken kaderine razı olan Cennet’in bir mektup bırakarak ölümünden kocasını sorumlu tutması, herkesi şoke eder. Ama en büyük şaşkınlığı ve hayal kırıklığını Yılmaz yaşar.

Karı koca arasında yaşananlar mahremdir ve bunları ifşa etmek ona göre ihanetin en büyüğüdür. Zeynep’in amacı ise mektupta yazılanları doğrulayacak birini bulmaktır. Bu yüzden Birsen, Feride ve Halil’in peşine düşer.

İlk ulaştığı kişi Birsen olur, bunun haberini alan Yılmaz için Birsen’i her daim elinin altında tutmak şart olmuştur. Feride zaten babasının tarafındadır. Geriye bir tek Halil kalmıştır. Ancak onu bulmak Zeynep’in umduğundan daha zordur. Uzun uğraşlardan sonra Halil, hiç beklemediği bir yerde karşısına çıkar.

“Yürek Çıkmazı” 2. bölümüyle 8 Kasım Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1’de…