SON DAKİKA
25 Eylül 2022 19:11

SON HABERLER

Anıl Altan acı tabloyu ortaya döktü ve sordu; ne oluyor bize?

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Anıl Altan, eşi Pelin Akil ile birlikte iki katlı, bahçeli vilalarında koronavirüs salgınından korunmanın çabası içinde. Bebekleri Alin ve Lina ile keyifli anlar yaşayan çift, bu hallerini de sıklıkla sosyal medyada paylaşıyor.

Anıl Altan, bu sefer eğlendirirken düşündüren bir paylaşım yaptı. Koronavirüs nedeniyle markete gitmenin bile korku ve şüphe yaşattığına değinen oyuncu, mesajıyla birçok kişinin düşüncelerine de tercüman oldu.

Anıl Altan, instagram hesabından şu sözleriyle dikkatleri üzerine çekti: Habersiz, kusursuz, saf, tertemiz gönüllerinden kötülük geçmeyen,günahsız miniklerimiz… sahi sonradan noluyor bize? bu günlerde kendinle konuşacak,kendinden kaçtığın şeylerle yüzleşecek,sorgulayacak bu zamanı sonra ki süreç için tüm insanlık için verimli geçirmek,dersler çıkarmak için uzun zamanın var ,bu fırsat değerlendirilir,dersler çıkarılır umarım..sokakta yürürken,sevdiklerinle beraberken,önceden sıkıldık dediğimiz şeylere bile şükrederek…her anımızın değerini bilerek…yarının garantisi olmadığının bilincine vararak önceliklerimizi tekrardan gözden geçirerek..

sıradan yaptığın şeylerin bile hepsinde bu gün şüphe,korku var??(bu güne kadar markete giderken ne zaman böyle hissettin?)) (ailen sevdiğin kanın canın hasta olunca istesen de yanına gidemediğin zaman olmuş muydu,bebeğine eve dönünce sarılamama?!) bencilliğimizin ,tüketimimizin farkına varıp aslında düşünmeden geçen zamanda egonuzun yarısı kadar bile büyüklükte olmadığınızı, çaresizliğinizi kafanı yastığa koyduğunda kendinle uzun uzun konuşup farkına varman dileği ile…

bundan sonraki süreçte insanlık ve kendimiz için yararlı olacak amaçlar peşinde koşturmak dileği ile…sadece kendimiz olmadığımız,bizim dışımızdaki tüm canlı cansızları ,bütünü düşünerek hareket etmen dileğiyle..birlik ve bütün olmak için doğal afet,felaket ve kötü günlerin beklenmemesi dileği ile..günahsız miniklerimize , yarınlarımıza borcumuz..”

Pelin Akil ise “Ev güzel ev halleri” notu ile aşağıdaki videoyu yayınladı:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler