SON DAKİKA
17 Ağustos 2019 20:58

SON HABERLER

Can ve Sanem dünya turuna gidiyor! Erkenci Kuş dizisinde sürpriz gelişme!

Televizyongazetesi/Detay – Star TV ekranlarında yayınlanan romantik komedi dizisi Erkenci Kuş’un 47. bölüm 2. tanıtımı, izleyenleri çok şaşırttı!

Başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman’ın oynadıkları dizide, aşıklar sonunda barışıyor. Aşklarına kaldıkları yerden devam eden Can ve Sanem, herkese büyük sürprizlerini açıklıyorlar.

Bu durum en çok Sanem’in anne ve babasını şaşkına çeviriyor. İkilinin barışmasından pek hoşnut olmayacaklar!

Özlenen ve beklenen günlere geri dönen çiftin kararı ise çevrelerindeki herkesi çok şaşırtıyor!

Can ve Sanem, birlikte iki yıllığına dünya turuna çıkacaklarını ilan ediyorlar.

Bu arada teknede yaşamak için ilk sınavlarını vermeye çalışan Sanem ise her şeyi eline yüzüne bulaştırıyor.

Can, Sanem’in acemi hallerine gülerken, ona bazı şeyleri öğretmek için çabalıyor.

İkilinin gerçekten dünya turuna çıkıp çıkamayacağını izleyip göreceğiz ama sosyal medyada yorum yapan izleyiciler, bir şekilde planlarının bozulacağı veya duruma birilerinin çomak sokacağı görüşünde!

İşte 47. bölüm 2. tanıtımı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Sanem, Can’a hayatında çok değer verdiği bir şeyi geri verir.

Can’la yaşadığı yakınlaşmadan tedirginlik duyan Sanem, onun aniden ortadan kaybolmasıyla endişeye kapılır. Oysa ki Can önemli bir sorunu ortadan kaldırmak için uğraşmaktadır.

Sorunun ortadan kalkmasıyla çok sevinen Sanem, Can’la beraber yeni tanıtım projesi için çalışırken, Can’ın kendisi için ne kadar büyük bir fedakarlık yaptığının farkına varır. Artık problem çözme sırası Sanem’dedir.

Sanem, Can’a hayatında çok değer verdiği bir şeyi geri verir. Can ise bu hediyeyi tek şartla kabul eder ve Sanem’e bir teklifte bulunur. Sanem’in teklifi kabul etmesiyle çok mutlu olan ikiliyi, hayatlarını değiştirecek, herkesi şoke eden bir olay beklemektedir.

İlgili Haberler