Ana sayfa Dizi Haberleri Duy Beni dizisi setinde tatil story’leri oyunculara olumsuz etki yapıyor!

Duy Beni dizisi setinde tatil story’leri oyunculara olumsuz etki yapıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Duy Beni dizisiyle birlikte perşembe akşamları izleyicilerle buluşmakta olan Caner Topçu ile Rabia Soytürk, kariyerleri açısından önemli bir dönemin içinde bulunuyor. İyi bir çıkış yapan iki genç oyuncu, gençlik dizisi olan projede Kanat ve Ekim karakterleri ile öne çıktılar. İyi bir dizi çifti oldukları yönünde sosyal medyada binlerce paylaşım yapılıyor ve Duy Beni dizisinin güçlü etkileşiminin altında da iki genç oyuncunun yüksek enerjisi bulunuyor.

Rabia Soytürk ve Caner Topçu ikilisi sette yoğun bir şekilde çalıştıklarını belirtirken, onların tatil özlemi de sözlerine yansıdı. Dizinin çekimleri nedeniyle tatil döneminde sette çalışmak durumunda olan ikili, tanıdıklarının tatil pozlarına bakınca da tatil özlemleri daha da artıyor.

Onedio’nun youtube kanalına konuk olan ve hayranlarından gelen soruları yanıtlayan ikili, enerjileri ve güçlü uyumları ile dikkat çektikleri kadar, sözleriyle de ilgi uyandırdı.

Rabia Soytürk, tatil döneminde çalışırken nasıl bir ruh hali içinde olduğunu şöyle aktardı: “Tatilde değil, çalışıyorken, tatil story’lerini izlemek süründürüyor. Setteyken yanmışsın çok sıcak, orada diğeri Alaçatı’da denizde. Görüyoruz bunları, not alıyoruz.”

Caner Topçu da sette bu durumu birçok kez yaşadıklarına değinerek, “Evet bunu çok konuşuyoruz, çok yoğun bir şekilde çalıştığımız için. Biz de öyle sürekli tatil story’si izliyoruz” diye konuştu.

Caner Topçu ile Rabia Soytürk, bu itirafları ile birlikte Duy Beni dizi setinde genç isimlerin tatil özlemi içinde, sıcak havada yoğun şekilde çalıştıklarını belirterek, bir fedakarlık sergilediklerini de ifade etmiş oldular.