SON DAKİKA
8 Ağustos 2022 20:14

SON HABERLER

Elif Doğan ve Ozan Dolunay, Darısı Başımıza için bakın neler söylüyorlar?

Show TV’nin yaz dizisi Darısı Başımıza ile ekranda Öykü ve Ozan olarak yer alan Elif Doğan ve Ozan Dolunay, Vatan Gazetesi’nden Melis Güvenç’in sorularını yanıtladı.

Ozan Dolunay, dizinin senaryosunu okur okumaz çok beğendiğini ve projenin içine sindiğini belirterek, yanılmadığını ifade ediyor. Dolunay, “İlk günden beri keyifle çalışan ve güzel bir sinerji yakalamış ekibin içerisindeyim” ifadesini kullanırken Elif Doğan da doğru bir tercih yaptığını şu sözlerle ortaya koymuş:

“Benim için müthiş heyecanlı ve bir o kadar da eğlenceli bir süreç. Hem ilk brolüm olması hem de çalıştığım isimler açısından iyi ki bu kadar şanslı olmuşum dedirtiyor.”

İkili, “Sizin için nasıl bir ayrıcalığı olan bir dizi ve rol?” sorusuna da şöyle yanıt veriyor:

Ozan: Oynayacağınız karaktere ve senaryoya ikna olmak, karakterin bir derdi olması ve oynarken zevk alacak olmam benim için önemli. Ben bu senaryoda ve yaratılan karakterde bu yakınlığı hissettim. Fakat herkesin hayatında kırılma anları vardır; Ozan’da bu kırılmayı yaşayacak ve değişecek. Bazı hikayeler anlatıldığında sadece filmlerde olurmuş gibi gelir ama gerçekten yaşadığınızda sizi şaşırtır ve değiştir.

Elif: Sürprizlere çok inanan biri değilim; Öykü gibi. Her şeyin bir zamanının olduğuna ve bizde yarattığı etkisine hizmet ettiğine inanırım. Darısı Başımıza’ da bana çok ani ve sürprizli bir şekilde gelen bir iş oldu. Bana iyi geleceğini hissettim senaryoyu okuyunca. Tamamen içgüdüsel olarak bir anda işin içinde buldum kendimi. O yüzden de ardında sakladığı o etkiyi bekliyorum.

İlk kez başrol üstlenen genç oyuncuların, bu durumun üzerlerinde bir baskı yaratıp yaratmadığına ise şu yanıtları vermişler:

Ozan: Herhangi bir baskı yaratmıyor. Rolumun rütbesi çok önemli değil, yaratılan hikayeye inanıp; o senaryonun içine dahil olup karakterime en iyi şekilde can vermeye, işimi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum.

Elif: Bir işte üstlendiğiniz sorumluluk sizin algınızla alakalıdır. Başrol veya yan rol gibi bir ayrıma inanmıyorum. Her karakter başka bir renk. Benim açımdan cevaplayacak olursam daha önce de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyordum, yine elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Sorumluluk olarak aldığım kısım her zaman baki.

DARISI BAŞIMIZA TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

“Elif Doğan ve Ozan Dolunay nasıl bir ikili oldu sizce? Yeni bir fenomen çift doğacak sanırım heyecanlı mısınız?”

Ozan: Gelen tepkiler gerçeken çok güzel. Heyecanlıyız, güzel bir sinerji yakaladık ve bu da sahnelerimize, birbirimize verdiğimiz oyuna dolayısı ile ekrana, seyirciye yansıyor. Bu meslekte birbirini anlayabilmek ve destek olmak çok önemli, bu konuda çok iyi olduğumuzu düşünüyorum.

Elif: Biz keyifle çalışıyoruz. İlk set gününden beri enerjimiz de tuttu, çok iyi anlaşıyoruz. Sanırım o da seyirciye geçiyor. Onlar da sevdiler. Tüm bu sözler klişe gibi geliyor belki ama gerçekten öyle. Güzel tepkileri görmek her işte olduğu gibi bizi de mutlu edip besliyor. Tabii Öykü ve Ozan’ın katkısını da unutmamak lazım. Onlar çok tatlı bir çift olduğu için bizim de işimiz kolaylaşıyor ve izleyenler beğeniyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler