SON DAKİKA
15 Eylül 2019 09:43

SON HABERLER

Elimi Bırakma 42. bölümde Azra kaçırılıyor! Cansu, hastanede ölüm kalım savaşı veriyor!

TRT1 ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Elimi Bırakma dizisinin 42. bölüm beklenmeyen gelişmeler var.

Televizyongazetesi/Detay – Başrollerinde Alina Boz, Alp Navruz ve Dolunay Soysert’in oynadıkları dizinin yeni bölümünde Cansu hastaneye kaldırılıyor.

Cenk ve Sumru’nun büyük endişe yaşadığı anlarda ise Azra’nın kaçırıldığı yere giden Cenk, onun orada olduğunu yerdeki yüzükten anlıyor.

Azra, “Babamı aldın, şimdi de Cansu’yu mu alacaksın benden” diyerek adamlara haykırırken, başka bir yere götürüldüğü anlaşılıyor.

Boynuna bıçak dayanan Azra’yı Cenk’in kurtarıp kurtaramayacağı merak konusuyken, Cansu’nun ölüp ölmeyeceği de heyecanla bekleniyor.

İşte Elimi Bırakma 42. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Ses kaydını dinleyen ve babasının katil olduğunu öğrenen Cansu hayatının en büyük şokunu yaşamaktadır… Burhan’ın akıbeti Cansu’nun vereceği karara bağlıdır… Cansu nasıl bir karar verecek?

Azmi ve Mesut adım adım Kemal’in katiline yaklaşmaktadır. Burhan bir yandan da onları kendinden uzak tutmaya çalışır…

Azra ve Cenk’i ise yaklaşan düğünün heyecanı sarmıştır. Cenk’in Azra’ya vermeyi planladığı düğün hediyesi Azra’nın hayal bile edemeyeceği kadar anlamlıdır…

Azra da Cenk’e bir sürpriz hazırlamaktadır. Amerika’dan gelen arkadaşıyla Cenk’i tanıştırmak için bir buluşma organize eder. Cenk, başta memnuniyetle kabul ettiği bu buluşmanın nelere yol açacağını henüz bilmemektedir…

Zerrin evinin satışını herkesten gizlemeye çalışırken Feride dünürünün iflas ettiğini öğrenir. Zerrin’in kaderi Feride’nin ellerindedir şimdi… Feride ne yapacak?

Sumru’nun aradığı fırsat sonunda ayağına gelir… Azra’yı zor durumda bırakmaya yönelik planına Serap’ı da dâhil etmenin yollarını aramaya başlar… Sumru Serap’ı ikna edebilecek mi?

İlgili Haberler