Ana sayfa Dizi Fragmanları Emanet dizisi ikinci sezona başlıyor, değişime hazır olun!

Emanet dizisi ikinci sezona başlıyor, değişime hazır olun!

tarafından ker_def

İzleyicilerin dört gözle beklediği Emanet, ikinci sezon bölümleriyle 13 Eylül Pazartesi gününden itibaren saat 19:00’da Kanal 7 ekranlarında yer almaya başlıyor… Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan ikilisinin öne çıktığı ve sosyal medyada da dizinin tanıtımına büyük katkı yaptığı bir yaz dönemi geride kaldı. Emanet dizisi belki de gündemde değildi ama başrol oyuncuları dolayısı ile hep akıllarda bir köşede durdu.

Geçen sezon başarılı geçen bir dönem sonucu Emanet iyi reytingler alabilecek bir günlük dizi olduğunu ortaya koydu. Başrol oyuncularının uyumu ve hikayenin de izleyicileri tatmin etmesi sonucunda Emanet ikinci sezona da yine güçlü bir başlangıç yapacaktır. Peki neler izleyeceksiniz? Dizinin hikayesindeki değişime hazır olun… İşte detaylar:

Seher, yaşadığı büyük yıkımdan sonra yeğeni Yusuf’u da alarak her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’in karşısına yeni insanlar çıkarmış ve geçmişin izlerini silmek için bir fırsat vermiştir.

Abisini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak onlara ulaşmak tahmin ettiğinden daha da zor olur. Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük çaba harcayan Seher, hiç tahmin etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur.

Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen, Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacaktır?

Hayatında mesleği dışında hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır. Sert, kuralcı ve katı biri olan Duygu, bir o kadar da başarılı bir polistir. Amirlerinin emri sonucunda Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Çatışmalı işbirliği, zamanla birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikâyenin başlangıcı olacak mı?