Ana sayfa Dizi Fragmanları Gülperi 30. final bölümü 2. fragmanında tüm ailenin mutluluk pozu!

Gülperi 30. final bölümü 2. fragmanında tüm ailenin mutluluk pozu!

tarafından admin

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Gülperi dizisi 3 Mayıs Cuma akşamı ekrana gelecek 30. bölümüyle birlikte final yapacak. Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in başrollerinde yer aldığı dizinin final bölümünden 2. fragman yayınlandı.

Gülperi ve Kadir birbirlerine kavuşuyorlar. Onlar çok uzun bir yoldan bu noktaya geldiler ve artık aşklarının kıymetini biliyor. İki aşık artık düğün danslarını yapıyor ve birbirlerine bakmaya doyamıyor. Eyüp ve Şeyma ne yapacak merak ediliyor. Ama Kadir, 15 yaşından bu yana aşık olduğu Gülperi’ye hayatı birlikte yaşamayı teklif ediyor. Tüm aile, çocuklarla birlikte mutluluk pozu veriyor.

Anlaşılan Gülperi dizisi mutlu bir sonla final yaparak izleyicilerine Cuma akşamı veda etmeye hazırlanıyor.

Dizinin takipçileri ise final yapmasından memnun olmadıklarını, ikinci sezonda da devam edebileceğini düşünüyor ama hikayenin de artık buraya kadar zorlanarak geldiği bir gerçek.

30. final bölümünde başka neler olacak?

30. bölümünde Gülperi oğlu Hasan’ın ameliyattan çıkmasını beklerken Can’ın kaybolduğundan habersizdir. Can’ı hiçbir yerde bulamayan Artemis ve Bedriye önce Yakup’lara sonra da hastanede Gülperi’yle bekleyen Kadir’e haber verirler. Kadir Hasan ölüm kalım savaşı verirken bir de Can’ın kaybolduğu haberini Gülperi’ye vermek istemez. Yakup ve Kader hastanede Gülperi’yle kalırken Kadir Can’ı bulmak için harekete geçer.

Bu sırada Can hiç de tekin olmayan bir adamın eline geçmiştir bile. Kadir çaresizce Can’ı ararken hastanede Gülperi’ye iyi haber gelir. Hasan’ın kurtulmasına sevinemeden Can’ın kayıp olduğun öğrenen Gülperi Kadir’in ardından Can’ı bulmak için yollara düşer. Can kurtulduğunda Gülperi için artık bir dönemin sonu gelmiştir. Çocuklarıyla huzuru bulmanın tek yolunun her şeyden herkesten uzaklaşmak olduğuna karar veren Gülperi.

İstanbul ve Kadir defterini kapatır. Foça’ya yerleşmeye karar verir. Çocuklar Gülperi’yi son kez ikna etmek için harekete geçerler ama bunu başaramayacaklarını yaşayarak öğrenirler. Bir ay sonra Gülperi Foça’da çocuklarıyla yeni hayatına başlamışken, kendininki dahil hiç kimsenin yüreği Kadir’le ayrılmasını kabul edememiştir.

Üstelik Hasan gizli gizli Artemis’le beraber yurt dışına kaçmayı planlamaktadır. Bunu öğrenen Gülperi ve Kadir belki de son kez bir araya gelirler. Onları bekleyen sürpriz finalden habersiz, kendilerinden kaçan çocuklarının peşine düşerler.

Oyuncular: Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Papuçcuoğlu, Ece Sükan, Erkan Bektaş, Burak Dakak, Aleyna Özgeçen, Emir Özyakışır, Gülçin Kültür Şahin, Şefika Ümit Tolun, Emir Çubukçu, Ezgi Gör