Ana sayfa Sosyal Medya Hayranları dizi beklerken Elçin Sangu rotayı yine sahneye çevirdi!..

Hayranları dizi beklerken Elçin Sangu rotayı yine sahneye çevirdi!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay-Ünlü oyuncu Elçin Sangu, Kiralık Aşk dizisiyle büyük popülerlik kazandıktan sonra, kendisini daha ileriye taşıyacak bir projede yer alamadı. Çarpışma dizisiyle eleştirilen oyuncu, sonraki süreçte hem İyi Günde Kötü Günde hem de Yalancılar ve Mumları isimli dizilerin kısa sürmesi nedeniyle büyük talihsizlikler yaşadı.

Oyuncu geçtiğimiz Şubat ayında tiyatro sahnesine çıkıp hayranlarına sürpriz yapmıştı. Elçin Sangu, Şehirde Kimse Yokken isimli oyunda yer alarak, kariyeri adına güçlü bir adım atmıştı.

Elçin Sangu sahneleri sevdi. Şimdi de oyuncunun hayranlarını farklı bir deneyim bekliyor. Ünlü oyuncu, kendisini  dizi ya da sinema filmi ile setlerde bekleyenleri şaşırtacak, çok daha farklı ve özel bir proje geliyor. Elçin Sangu, tiyatro sahnesinde bambaşka bir karakter ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Robert Louis Stevenson’ın klasik gerilim romanından uyarlanan dünyaca ünlü ‘Jekyll & Hyde’ müzikali, çarpıcı bir prodüksiyon ve muhteşem bir kadro ile sahnelenmeye başlıyor. Elçin Sangu ve Hayko Cepkin’in başrolünde olduğu müzikal projesi çok etkileyici bir sanat gösterisi olarak öne çıkacak gibi gözüküyor.

“Herkesin iki yüzü vardır” mesajı ile dikkat çekecek olan müzikalin afişi de büyük heyecan yarattı.  Elçin Sangu hayranları, son dönemde dizilerde aradığını bulamayan oyuncunun bir müzikal ile sahnelere çıkacak olmasını kariyeri adına çok doğru bir karar olarak görüyor.

Biletleri satışa sunulan ve 23 Ekim 2022 tarihindeki ilk gösteriminde Zorlu PSM’de seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan ‘Jekyll & Hyde: Bir Broadway Müzikali’nde, Hayko Cepkin Dr. Jekyll ve Mr. Hyde karakterlerine hayat verirken, Elçin Sangu Lucy Harris rolünde.

‘Jekyll & Hyde: Bir Broadway Müzikali,  Zorlu PSM Turkcell Sahnesinde 23 Ekim Pazar, 6 Kasım Pazar, 15 Kasım Salı ve  29 Kasım Salı günleri saat 20.00’de izlenebilir.