SON DAKİKA
20 Haziran 2019 17:11

SON HABERLER

Hercai’nin Reyyan’ı Ebru Şahin, akıl hastanesinde yatan Menekşe olacak!

atv’nin yeni dizisi Hercai’de oynadığı Reyyan karakteriyle bir anda dikkatleri üzerine çeken Ebru Şahin’in, dizinin sezon arası vermesinden sonra bir filmde oynayacağı ortaya çıktı.

Daha önce rol aldığı İstanbullu Gelin ve Yasak Elma dizilerinde aynı popülerliği yakalayamayan Ebru Şahin, Akın Akınözü ile birlikte başrolde oynadığı Hercai ile bir anda parladı.

Dergilere röportajlar veren ve kapak kızı olan Ebru Şahin, bu kez de bir sinema filminde başrolde olacak.

Medyatava’dan Birsen Altuntaş’ın haberine göre, ödüllü oyuncu İsmail Hacıoğlu, Hercai dizisinin Reyyan’ı Ebru Şahin’le “Şuursuz Aşk” adlı filmde başrolü paylaşmaya hazırlanıyor.

Şeddadi Yapım’ın imza atacağı filmde İsmail Hacıoğlu “Yusuf” adlı engelli bir simitçiye, Ebru Şahin ise akıl hastanesinde tedavi gören Menekşe rolüne hayat verecek. 1980 İhtilali’nde geçen filmde Yusuf ile Menekşe’nin yolları bir akıl hastanesinde kesişecek.

Etkileyici bir aşk hikâyesini beyazperdeye taşıyacak olan filmin yönetmen koltuğunda Umut Ertek oturacak. Çekimleri 24 Haziran’da başlayacak olan film Nazan Kesal, Burcu Kara, Ayşen Batıgün, Ruhi Sarı, Tuncer Salman, Emir Benderlioğlu, Halit Karaata, Ali Buhara Mete, Şekip Taşpınar, Erdal Ayna, Volga Sorgu, Seher Terzi, Aslı Hür, Egemen Duman ve Demet Oran’dan oluşan güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor. Yapımcılığını Orhan Şeddatlı’nın üstlendiği filmin cast direktörlüğünü ise ünlü menajer Abdullah Bulut yaptı.

İlgili Haberler