Ana sayfa Sosyal Medya İbrahim Tatlıses, Bir Zamanlar Çukurova’nın yetenekli güzelini yeni keşfetti!

İbrahim Tatlıses, Bir Zamanlar Çukurova’nın yetenekli güzelini yeni keşfetti!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses zaman zaman sosyal medya paylaşımları ile dikkatleri çekiyor. İbo Show programı ile yıllar sonra yeniden hayranlarının karşısına çıkan İbrahim Tatlıses, iyi bir dizi izleyicisi olduğunu da gösteren bir paylaşımda bulundu.

atv ekranlarında 3. sezonu tamamlanan Bir Zamanlar Çukurova’nın hayranı olduğu ortaya çıkan Tatlıses, Saniye karakterine hayat veren Selin Yeninci için paylaştığı mesaj ile herkesi şaşırttı. 3 sezondur başrollerden rol çalan bir performansa imza atan Selin Yeninci’yi yeni keşfeden İbrahim Tatlıses hoş bir tweet paylaştı…

İbrahim Tatlıses, Bir Zamanlar Çukurova'nın yetenekli güzelini yeni keşfetti! 9

Selin Yeninci için, “Bir Zamanlar Çukurova’nın Saniye’si sen ne beter oyuncuymuşsun be kardeşim maşALLAH yeminle alkışlıyorum” diye yazan İbrahim Tatlıses, ünlü oyuncunun da gündem olmasını sağladı.

İbrahim Tatlıses, Bir Zamanlar Çukurova'nın yetenekli güzelini yeni keşfetti! 10

Bazı takipçiler de Selin Yeninci’nin başarısını takdir eden yorumlar yaparken, kimileri ise “3 sezondur oynuyor, bizim İbo daha yeni keşfetti” diye yorum bıraktı.

16 Ocak 1988 İzmir doğumlu olan Selin Yeninci son yılları dikkat çeken isimleri arasında bulunuyor. Altı yaşında TRT İzmir Radyosu’na giren oyuncu, 12 yıl boyunca TRT’nin birçok çocuk programında sunuculuk ve seslendirme çalışmalarında yer aldı. TRT’de sunuculuğa başladığı yıl aynı zamanda Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’na girerek 2003 yılına kadar çocuk ve yetişkin oyunlarında oynadı.

İbrahim Tatlıses, Bir Zamanlar Çukurova'nın yetenekli güzelini yeni keşfetti! 11

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümü’nü bitirdi. Üniversitede okurken Haluk Bilginer’in Oyun Atölyesi’nde sahnelediği Don Juan oyunundaki rolüyle 2011’de Sadri Alışık ‘Kadın Komedi Müzikal Oyuncusu’ ödülüne aday oldu. 2013-2018 arasında oynadığı ve oyunculuk dersleri verdiği İstanbul Halk Tiyatrosu’nun ‘Bezirgan’ ve ‘Alevli Günler’ oyunlarıyla 50’yi aşkın şehirde turne yaptı.

Sinema kariyeri 2014’te Nesimi Yetik’in ‘Toz Ruhu’ filmiyle başladı. Ercan Kesal’ın ‘Nasipse Adayız’ ve Emin Alper’in ‘Balkaya’ filmlerinde rol aldı. Televizyonda bir çok dizide yer alan oyuncu 2018’den beri ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisinde Saniye karakterine hayat veriyor.