SON DAKİKA
22 Eylül 2019 02:49

SON HABERLER

İkimizin Yerine 2 Eylül Pazartesi 360. bölümde Shijraj gerçek ailesini arıyor!

İkimizin Yerine dizisi Kanal 7 ekranında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Dizinin 2 Eylül Pazartesi günü ekrana gelecek olan 360. bölümünde neler yaşanacak? Hint dizisinin beğeniyle izlenecek olan yeni bölümünde Shivraj bunalımda….

İşte 360. bölüm özeti:

SHİVRAJ GERÇEK AİLESİNİN PEŞİNE DÜŞER!

İkimizin Yerine’de bugün Ganga hamile kalır ve bu durumu Jagdish’ten saklar. Kedini Jagdish’e karşı suçlu hissetse de, gebeliği bir süre gizlemesi gerekir.

Ganga’ya doktor bir daha bebek sahibi olamayacağını söyler. Bu haber aileyi ve Jagdish’i çok üzer. Ancak bir süre sonra Ganga sürpriz bir şekilde hamile kalır.

Doğum yapmasının hayatı tehlikesi olduğunu bilen Ganga, gebeliğini herkesten saklar. Bir taraftan Shivraj ile Anandi birlikte araştırma yapar.

Shivraj, kendi doğduğu günün hastane kayıtlarının silindiğini görür. Bunun üzerine Shivraj, doğumunu yaptıran hemşire Şarla ile konuşmaya gider. Shivraj gerçek ailesini bulabilecek mi?

Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16.10’da Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Dizi adı: Balika Vadhu-İkimizin Yerine
Oyuncular: Toral Rasputra, Surekha Sikri, Siddharth Shukla, Vibha Anand, Janvi Chheda, Shashank Vyas, Shashank Vyas, Smita Bansal, Vimarsh Roshan, Neha Marda, Saptrishi Ghosh, Mahima Makwana, Avinash Mukherjee, Sriti Jha
Yönetmen: Sidharth Sengupta, Pradeep Yadav
Senaristler: Purnendu Shekhar, Gajra Kottary, Rajesh Dubey, Usha Dixit, Raghuvir Shekhawat, Manisha Singh, Kovid Gupta, Raman Manaktala
Türü: Drama, Romantik

İlgili Haberler