SON DAKİKA
8 Ağustos 2022 23:13

SON HABERLER

İrem Sak hayranlarının beklediği yeni dizisi Modern Kadın nerede yayınlanacak?

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu İrem Sak, aynı zamanda senaryosunu yazdığı Modern Kadın isimli dijital dizini seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Nişantaşı’nda görüntülenen başarılı oyuncu yeni dizisiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Dizinin yayınlanması konusunda görüşmelerin sürdüğünü belirten İrem Sak, sadece dijitalde mi yoksa ulusal kanalları mı tercih edileceği konusunda, bütçelerin etkili olacağını dile getirdi.

Modern Kadın isimli dizinin yönetmenliğini New York Film Akademisi’nde eğitim alan Ayberk İrem Sak’ın abisi Ayberk Sak üstlenmişti.

Uzun süreli bir çalışmanın sonucu Modern Kadın’ın ortaya çıktığına söyleyen oyuncu, bütçeler tatmin etmeli derken, çalışma saatlerinin ve bu kadar emeğin karşılığında tüm oyucuların bu şekilde motive olduklarına dikkat çekti. “Karavanlarda, haftanın 6 günü başka türlü çekilmez.”

Son yıllarda oyunculuk ücretlerinin düştüğünün hatırlatılması üzerine bu konuda sessiz kalan İrem Sak, setlerdeki kadın-erkek eşitsizliğini dile getirerek bu ücretleri artıran yapım-prodüksiyon şirketlerinin de olduğunu söyledi.

Daha önce kendisinden 11 yaş küçük olan basketbolcu Furkan Korkmaz ile aşk yaşadığı konusunda çıkan haberlere “Hayır, yok böyle bir şey” diyerek ilişkisini yalanlayan oyuncu, “Evet, var” diyerek kalbinin dolu olduğunu itiraf etti.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler