SON DAKİKA
6 Şubat 2023 19:14

SON HABERLER

Maraşlı dizisi daha başlamadan bir oyuncu ayrıldı!

Televizyongazetesi.com/Detay – atv’nin Burak Deniz ve Alina Boz’un başrolünde oynadığı Maraşlı dizisi için geri sayım başladı! Uzun süredir hazırlıkları devam eden dizi, heyecanla bekleniyor. Çekimleri devam eden diziden bir oyuncunun ayrıldığı haberi ise şaşırttı! Yapımını ‘’Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, dizinin ilk bölümü 11 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanacak.

Dizinin tanıtım çekimlerini ortaya çıkması da heyecanı arttıran bir gelişme oldu. Burak Deniz’in Bizim Hikaye dizisinden sonra yeniden ekrana dönmeye hazırlandığı Maraşlı’da, Alina Boz ile partner olması, iki oyuncunun hayranları için de heyecan yaratan bir gelişme.

İki başarılı ismin ekran partnerliğinde nasıl bir uyum yakaladıkları merakla beklenirken, diziden bir oyuncunun ayrıldığı haberi geldi. Gazeteci Birsen Altuntaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada dizide rol alan Ali Oğuz Şenol’un Maraşlı’dan ayrıldığı bilgisini paylaştı.

Oyuncunun daha dizi başlamadan neden ayrıldığı merak konusu olurken, kısa bir rol için dizide yer aldığı tahminleri de yapılıyor. Ali Oğuz Şenol, Savaşçı, Bir Aile Hikayesi ve son olarak da Doğduğun Ev Kaderindir dizilerinde de rol almıştı.

Tanıtımıyla büyük ilgi çeken diziyle ilgili detaylar ise şöyle:

Özel Kuvvetler’den ayrılma eski bir asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözüpek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş’in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur’un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

Dizide başarılı oyuncu Burak Deniz ‘Maraşlı’, Alina Boz ise ‘Mahur’ karakterine hayat veriyor. Maraşlı’nın görkemli oyuncu kadrosunda ayrıca; Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar rol alıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler