Ana sayfa Sosyal Medya Merve Boluğur’unki büyük başarı; Yıllardır ekranlarda yok ama gündemden de düşmüyor!..

Merve Boluğur’unki büyük başarı; Yıllardır ekranlarda yok ama gündemden de düşmüyor!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay-Bir süredir ekranlardan uzak olan ve gerek açıklamaları gerek sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Merve Boluğur, son pozlarıyla yine adından söz ettirmeyi başardı.

Merve Boluğur’un, ‘Annem görmesin’ notuyla yayınladığı fotoğraf kareleri kısa sürede on binlerce beğeni ve yüzlerce yorum aldı.

Cesur paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren oyuncunun ismi, bir süredir Türk pop müziğinin ünlü ismi Emre Kaya ile anılıyordu.

Önceki haftalarda Emre Kaya ile görüntülenen Merve Boluğur, haklarında çıkan haberlere yanıt vererek “İlişki yok, iş var” açıklamasını yapmıştı. Ünlü oyuncu, Emre Kaya’nın başarılı çalışmalarından söz ederek, kendisiyle müzikle alakalı çalıştıklarını söylemişti.

Merve Boluğur'unki büyük başarı; Yıllardır ekranlarda yok ama gündemden de düşmüyor!.. 8

Hayranlarının ekranlarda görmek istediği oyuncu çeşitli teklifler aldığını ama kendisine uygun bir rol olmadığı için kabul etmediğini açıklamıştı.

Hayranları oyuncudan yeni dizi haberi beklese de oyuncu son zamanlarda müzik çalışmalarına ağırlık veriyor. Oyuncu yakında Mr Jade ile ortak bir çalışma yapacağını söyleyerek single çıkaracağını belirtmiş ve “Artık beni sahnelerde göreceksiniz” şeklinde konuşmuştu.

Merve Boluğur'unki büyük başarı; Yıllardır ekranlarda yok ama gündemden de düşmüyor!.. 9

Oyuncunun son dizisi  2017 yılında başrolünde yer aldığı İçimizdeki Fırtına oldu. Sadece 6 bölüm süren bu diziden sonra oyuncu bir daha setlere geri dönmedi. Yıllardır ekranlarda olmayan oyuncu sosyal medya paylaşımlar ile sürekli gündemde kalmayı başarıyor.