Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Müjde Uzman, Ceyhun Yılmaz’ın skandal sözünü asla affetmeyecek!

Müjde Uzman, Ceyhun Yılmaz’ın skandal sözünü asla affetmeyecek!

tarafından ker_def

Katıldığı televizyon programında diğer konuk Müjde Uzman’a hakaret ettiği iddia edilen radyocu Ceyhun Yılmaz’a açılan davanın görülmesine devam edildi.

İHA’nın haberine göre radyocu Ceyhun Yılmaz ve oyuncu Müjde Uzman’ın 2015 yılında konuk olduğu bir televizyon programında sunucunun Uzman’a sorduğu “Mesleğiniz nedir?” sorusuna Yılmaz’ın fısıldayarak hakaret içerikli ‘o…luk’ ifadeleri kullandığı iddia edilmişti. Ünlü oyuncu, programın ardından kullandığı sözler üzerine Yılmaz’dan şikayetçi olmuştu.

Uzman’ın şikayeti üzerine radyocu hakkında hakaret suçundan açılan davanın görülmesine devam edildi. İstanbul 12’inci Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davaya şikayetçi Müjde Uzman ve sanık Ceyhun Yılmaz katılmazken avukatları salonda hazır bulundu.

“OLAY SONRASI BİRLİKTE AKŞAM YEMEĞİ YEDİLER”

Duruşmada dinlenen tanık restoran işletmecisi Adnan Çam, “Müjde ve Ceyhun’u tanıyorum, müşterim olurlar. Olaydan sonra işlettiğim lokantaya birlikte akşam yemeği yemeğe gelmişlerdi. Yemek esnasında bu konuyla ilgili kimse bir şey konuşmadı” dedi.

Daha sonra Ceyhun Yılmaz’ın avukatı Onur Burak Büyüksökmen’in tanığa sorduğu soruya müdahale eden Uzman’ın avukatı Feyza Altun, “Size kadın düşmanlığı yaptırmayacağım” dedi. Hakimin müdahale etmesi üzerine konuşan Uzman’ın avukatı, “Karşınızda çocuk yok. Kadın düşmanlığı yapıldığı yerde konuşacağım” ifadelerini kullandı. Hakimin son uyarısına uymayan Uzman’ın avukatının sözlerini zapta geçirildi. Bu sırada söz alan sanık avukatı Onur Burak Büyüksökmen, “Duruşma salonuna değil, sinema salonuna döndü” dedi.

Ara kararını açıklayan mahkeme, esas hakkındaki savunmaların hazırlanması için taraflara süre verdi.

Hakim duruşma sırasında kullandığı sözler nedeniyle avukat Feyza Altun hakkında suç duyurusunda bulunulmasını hükmederek duruşmayı erteledi.