Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Nurseli İdiz’den Beren Saat’e suçlama, Engin Akyürek’e övgü

Nurseli İdiz’den Beren Saat’e suçlama, Engin Akyürek’e övgü

tarafından ker_def

Ünlü oyuncu Nurseli İdiz, kendisinin de jüri üyesi olduğu Türkiye’nin Yıldızları programında ikinci olarak çıkış yapan Beren Saat’i vefasızlık ile suçladı. Hatırlanacağı gibi yarışmanın birincisi de Engin Akyürek olmuştu.

İdiz, Beren Saat’in kendisini araması veya vefa sergilemesini beklemediğini ama programdan da hiç bahsetmemesinden rahatsızlık duyduğunu açıkladı.

Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan oyuncu, Beren Saat’in çok başka yerlerde de olabileceğini ama farklı bir durumda olduğuna değindi.

İdiz, şöyle konuştu: “Beren’i biz seçtik ‘Türkiye’nin Yıldızları’ programında, bundan hiç bahsetmez ama… Son zamanlarda oyunculuğunu ikinci plana attı gibi geliyor. Özel hayatıyla, paylaşımlarıyla vs. Bu yeni dizisinde daha iddialı gibi.”

“Beren, çok başka yerlerde olabilirdi. Biz ustalarımızı hep anarız ama şimdi böyle olmuyor. 2001 miydi, 2002 miydi hatırlamıyorum. Yarışmadan çıktılar Engin Akyürek ile birlikte.”

yarışmadan sonra hiç görüşmedik. Beni aramak zorunda değil ama yarışmadan da bahsetmiyorlar. ‘Ben bu yarışmadan çıktım’ demiyor.

Sonuçta oyunculuk yarışmasıydı, güzellik yarışması değildi. Engin bambaşka bir çocuk. Zaten konservatuvar mezunu olarak yarışmaya girmişti, belliydi birinci olacağı.”

Hep mütevazılığını korudu, oyunculuğunu hep bir adım ileri taşıdı. O bahsediyor yarışmadan, doğal sahici bir çocuk Engin. Yarışmada bir sürü yetenekli insan vardı, kıymetini bilemediler.”