Ana sayfa Sinema Şahan Gökbakar’a piyango gibi Recep İvedik teklifi!

Şahan Gökbakar’a piyango gibi Recep İvedik teklifi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, 2008 yılında başladığı Recep İvedik film serisinde bugüne kadar toplam 6 film çekti. Birçok eleştiri almasına rağmen filmlerin geniş bir izleyici kitlesi tarafından beğenilmesi dikkatlerden kaçmadı.

2008 ile 2019 yılları arasında aralıklarla film yapan ve gişede de çok önemli izlenme sayıları elde eden Şahan Gökbakar’a çok önemli bir teklif var.. Amerika’nın ünlü yapım firması Disney’in dijital platformu için Şahan Gökbakar ile görüşme yapıldığı iddiası ortaya atıldı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Netflix gibi Türkiye pazarına girmek için çalışmalar yürüten Disney Plus platformu için Şahan Gökbakar ile yeni Recep İvedik filmlerinin yapılması konusunda anlaşma yapıldığı yönünde iddialar bulunuyor.

Recep İvedik film serisinin yenilerinin peş peşe gelmesini sağlayabilecek olan bu teklifin detayları henüz ortaya çıkmadı.

Fox TV üzerinden çalışmaları yürüten Disney Plus ekiplerinin Şahan Gökbakar ile görüşme yaptığı da gelen bilgiler arasında… Henüz konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler yok. Ama yakında detaylar ortaya çıkacaktır.