SON DAKİKA
25 Mart 2019 16:59

SON HABERLER

Yeni Gelin 16 Eylül 16. bölümünden ilk görüntüler

Yeni Gelin dizisinin 2. sezon 16. bölüm fragmanı yayınlandı..

Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, Show TV’nin kahkaha dolu dizisi Yeni Gelin’in merakla beklenen yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Yeni Gelin dizisinin 2. sezon yayın tarihi de belli oldu. Yeni Gelin yepyeni bölümüyle 16 Eylül Cumartesi günü saat 20.00’de Show TV’de!

Konağın karantina altına alınmasıyla Adana’dan Karadeniz’e giden Bozoklar’ın eğlenceli maceralarının ekrana geldiği tanıtımda Karadeniz’in muhteşem güzelliği büyük beğeni topladı.

“Yeni Gelin”in sezon finalinde; Bella seçimini annelikten yana kullandı ve hayatını tehlikeye atmak pahasına ameliyat olmayı reddetti. Fakat Bella’nın bu fedakarlığı konaktaki dedikodu kazanını durdurmaya yetmedi. Bella’nın çocuk sahibi olamayışı öncelikle Asiye’yi harekete geçirdi. Hazar’a yeni bir gelin bulma arayışına girdi.

Fakat Kalender hem oğluna hem de Bella’ya sahip çıktı. Şirin, Ferhat ile Dilan’ı birlikte görünce kıskançlık krizine girdi. Kalender, küsler barışsın konak halkı mutlu olsun diye Ramazan eğlencesi düzenledi. Konak halkı gönlünce bir gece geçirdi ve tüm dertler bir geceliğine de olsa unutuldu. Kalender’in konak halkını toplayarak geçit töreni provası yapacağı sırada İl Sağlık Müdürlüğü’nden gelen görevliler göründü. Görevli, bölgede çok ciddi bir deli dana salgını tespit edildiği için konağın Eylül’e kadar karantina altına alınması gerektiğini söyledi. Bu karar karşısında konak halkı şaşkınlığını gizleyemedi. Bunun üzerine Kalender’in “Eylül’e kadar buradayız biz. Ama Eylül’de mutlaka gelin bak yoksa kaçarız” dediği muhteşem sezon finali izleyenlerde heyecan yaratmıştı.

YENİ GELİN 2. SEZON 16. BÖLÜM FRAGMANI

İlgili Haberler