SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 16:41

SON HABERLER

Akrep dizisinde iki kadının büyük savaşı! Bir yanda Demet Akbağ, diğer yanda Evrim Alasya!

1441 Production ihanetin, lanetin, aşkın ve anneliğin savaşı ile dolu bir “AKREP” dövüşü getirecek ekrana! Başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim’in rol aldığı dizide, geleceğin çok konuşulacak isimleri olmaya aday Aslı Melisa Uzun, Beril Pozam, Taha Baran Özbek, Esila Umut, Müge Su Şahin, çocuk oyuncu Ahsen Türkyılmaz’ın yanı sıra Demet Gül rol alıyor.

Dizinin yapımcısı ise, İrfan Şahin. Erkan Birgören imzalı senaryonun yönetmen koltuğunda ise Gökçen Usta var. Düşmanını zehirlediği gibi, kendini de sokmayı bilen AKREP, geçmişin aynasından bugünün savaşını yaşayan iki kadının hikayesi ile çok yakında Star TV’de… Akrep dizisinin ilk fragmanı yayınlandı Setten fotoğraflar da paylaşıldı. Akrep ilk fragmanı ile de izleyicilerden büyük ilgi gördü.

Dizinin ne zaman yayın hayatına başlayacağı henüz bilinmiyor. Ancak, Demet Akbağ yıllar sonra yeniden dizilere dönmesi bakımında önemli bir karar vermiş oldu. Akbağ’ı geçtiğimiz haftalarda Menajerimi Ara dizisinde konuk oyuncu olarak da izlemiştik.

Evrim Alasya da Akrep dizisinin önemli karakterlerinden birisine hayat verecek. Oyuncu, Kırmızı Oda dizisindeki Meliha ile zaten bu sezon ekrana damga vuran bir performans sergilemişti. Şimdi ise Akrep dizisiyle bambaşka bir kadın karakterini canlandıracak.

AKREP – KÜNYE
Yönetmen: Gökçen Usta
Yapımcı: İrfan Şahin
Yapım: 1441 Productions
Senaryo: Erkan Birgören
İdari Yapımcı: Arzu Eğmir
Müzik: Saki Çimen
Görüntü Yönetmeni: Veysel Tekşahin

Oyuncular: Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Yusuf Çim, Aslı Melisa Uzun, Beril Pozam, Demet Gül, Esila Umut, Taha Baran Özbek, Müge Su Şahin, Ahsen Türkyılmaz

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler