Ana sayfa Dizi Fragmanları Barbaroslar dizisine Payitaht Abdülhamid’ten genç bir oyuncu katıldı!

Barbaroslar dizisine Payitaht Abdülhamid’ten genç bir oyuncu katıldı!

tarafından ker_def

Daha önce Zalim İstanbul, Payitaht Abdülhamid gibi dizilerde oynayan Yiğitcan Özyiğit, bu sezon TRT ekranlarında yayınlanan Es Film yapımı Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı’nda Meczup karakterini canlandırıyor.

Kanal D’nin fenomen dizisi Zalim İstanbul’da iyi bir performans sergileyerek akılda kalan Yiğitcan Özyiğit, daha sonra da TRT’nin Payitaht Abdülhamid dizinde yer aldı. Yiğitcan, bu sezon ise TRT’nin en iddialı dizilerinden biri olan Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı’nda Meczup karakterine hayat veriyor.

Yiğitcan Özyiğit’in canlandırdığı Meczup karakteri dışardan bakıldığında şaşkın, aklı yerinde olmayan biri gibi dursa da çok akıllı bir ruhu bedeninde taşıyor. İçinde kırgınlık ve masumiyet olan Meczup, bu masumiyetinin yanında bir anda kontrolsüz bir sinir harbine de girebiliyor. Meczup; elini eteğini dünyadan çekmiş ama bir o kadar da dünyanın merkezinde olan, kısmen kendinden geçmiş fakat her anın da farkına varan, çok temiz biri ama çok da kirli olacak potansiyele sahip hem deli hem akıllı tabirinin tam karşılığı olan bir karakter!

Duygu inişleri ve çıkışlarıyla dinamiği yüksek olan Meczup karakterini canlandıran Yiğitcan, gösterdiği performansla daha ilk bölümden akıllarda yer etti.

Piyano, Gitar ve Bateri da Çalışıyor

Oyunculuk yolculuğunda bu kez yılın en iddialı dizisi Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı’nda gözler önüne çıkan Yiğitcan Özyiğit, oynadığı renkli karakterle daha ilk bölünden dikkatleri üzerine çekti. Ayrıca lisanlı tenis ve basketbol oyuncusu. Oyunculuk kariyeri için her geçen gün kendini geliştiren ve müzisyen kimliğiyle de öne çıkan Yiğitcan Özyiğit, piyano, gitar ve bateri çalıyor. Dizinin ilk bölümünün ardından kendi hayran kitlesini kısa zamanda oluşturan Özyiğit, her Perşembe TRT 1 ekranlarına gelecek Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı ile seyircinin karşına çıkacak.